1. 1.
  hdpdeki gibi ermeni alevi süryani hata ibne ve eşcinsel diyerek kötülenen adayların olması farklı bir güzelik çok güzel hareketler bunlar.
  2 ... nemrud
 2. 2.
  chp yi eleştirenlerin, chp nin boku bile etmeyeceğini gösteren durumdur... hiç bir sağ parti, en boktan sol partinin zerresi etmez... sağ partilerin tek bir amacı vardır çalmak ve sömürmek !
  1 -1 ... search for the lost entry
 3. 3.
  Tebrik edilecek seçimdir. Kitleleri bölmek yerine toplamayı seçmişlerdir. her ne kadar oyumu atmayacak da olsam alkışlanacak davranıştır. Esasında olması gerekendir zira bu milleti , vatanı seven herkes ırk din dil gözetmeksin Türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır , en az teröristler kadar seçilme hakkı vardır.
  -1 ... turkcekaraktergirmeyiniz
 4. 4.
  aslının çingene olması zarar vemez, bazıları gibi ruhu çingene olmamalı. alan aldı bunu.
  not : çingenelerden özür.
  ... teflon
 5. 5.
  çingene bir hakaret değil ve bir ırk, ama ülkemizde malesef hakaret,küçümseme olarak kullanılıyor bir çok insan tarafından, o yüzden çingeneler kendilerine roman denilmesini ister hep,chp nin bir romanı aday göstermesi, bir ilk olarak, güzel bir başlangıç olsada, 100 lerce türk, onlarca falan kesim varken, romanların bir kişiyle temsil edilmesi, çok yetersiz.
  1 ... elitist beyaz turk
 6. 6.
  abdullah öcalan'in öz yeğeninin aday olması sorun değil, ama bir roman vatandaşın aday olması sorun. keşke meclisteki bütün kürtlerin yerine çingeneler olsaydı. en azından silah sesi yerine klarnet sesi duyardık dağımızda ovamızda...

  ayrıca
  önce edeplice çingene yerine roman yazmayı öğrenin de bari bi boka yarayın..
  1 ... asi horoz