1. 1.
  Eskiden itina ile mutlu ettiği kesimlerin bir kısmıyla uğraşarak kendi ayağına sıkmasıdır. Hayır aq senin etin ne budun ne de aziz sancar'la, ajda pekkan'la falan uğraşıyorsun. Bu sektörler sayesinde hala varsan varsın.
  1 -2 ... mahmut sezar
 2. 2.
  önemli olan onlardan olup olmamanız .... değilseniz onların muhalefet olması için yeterli bir sebeptir... bu devir de atatürkçü olmak için atatürkün resminin önünde içkiyle resim çekil, bio na sonsuzluk simgeleyen şeklinde 38 yaz, cumhurbaşkanına küfret... senin gibi düşünmeyenlere arap de.. bunlar yeterlidir... hatta kalksan hdpye oy versen cb na küfrettiğin için sorun teşkil etmez onlar için... ne diyordu onlar haa çomar evet tam anlamıyla iyice çomarlaştılar...
  1 -2 ... makara muko
 3. 2.
  Bilim adamı ve sanatçılarla değil, çomarlarla uğraşması durumudur.

  Aziz sancar da olsa çomar çomardır.
  1 -4 ... ershan kuneri
 4. 3.
  Oha amk aziz sancar'a çomar dedi lan asdgsfgamgötmemedsfadasdsfa!

  chp nin bilim adamı ve sanatçılarla uğraşması

  Beybi!
  5 -1 ... fistingci sahap
 5. 4.
  sen istanbul tıp fakültesini birincilikle bitir ve doktor ol, yetmesin git dallas üniversitesine moleküler biyoloji alanında doktora yap, dna onarımında doçentlik tezini tamamla, ardından north carolina üniversitesinde öğretim görevlisi olarak hayatına devam et, sonra kalksın uludağ sözlükte "bebeklerin yanakları" başlığına "jennifer lopez in göt yanakları daha güzeldir" diye entry giren amipin biri seni çomarlıkla suçlasın.
  3 ... mumbarsever01
 6. 5.
  esadçı olmak bunu gerektirir. biliyorsunuz beşar esad iktidarı suriye'de tüm bilim adamlarını sürgün etti, idam etti, sanatçıların sürgün etti idam etti, sporcuları aynı şekilde. kabile bir ülke yarattı. beşar esad'a hayran biri bilimi, sanatı sevebilir mi?
  1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 7. 6.
  --spoiler--
  sen istanbul tıp fakültesini birincilikle bitir ve doktor ol, yetmesin git dallas üniversitesine moleküler biyoloji alanında doktora yap, dna onarımında doçentlik tezini tamamla, ardından north carolina üniversitesinde öğretim görevlisi olarak hayatına devam et...
  --spoiler--

  Bütün bunları yaptı diye çomarlıktan kurtulur mu aq. Bunlar hep altın semer.
  -3 ... ershan kuneri
 8. 7.
  Tayyip olmasaydı aziz sancar şimdi kağıt topluyodu. Çok ihtiyacı var ondan.
  Normal aq bunlara bilim adamı diye koray çalışkanı falan kitlemişler. Nerden anlayacak ki aziz sancarın durumunu.
  ... mahmut sezar