1. 1.
    Muharrem ince veya yılmaz büyükerşen olacak adaylar 2 ye indi.

Ben muharrem ince olsun isterim.
    -1 ... we did it
  2. 2.
    chp nin başkan adayı belli oldu
    Adnan Oktar.
    -2 ... haylaz sirin
  3. 3.
    Benim de gonlum muharrem inceden yana. Yilmaz buyukersen bu denli bir secim bence fazla yavas kalabilir, hem yasindan oturu hem de pek tayyibe kafa tutacak bir karakteri yok.

Yalniz muhafalet bu sefer guzel calisiyor. Saadetin adayi, muharrem ince, ve meral aksener. Bu haberlerin uzerine kaymak olacak en guzel sey saadetin adayinin abdullah gul olmasi olur. Ikinci turu garantiletir, cok da guzel olur. Sonra artik ya meral ya muharrem allah ne verdiyse basariz.
    1 ... peder
  4. 4.
    Bana göre çıktığı programda konuşmasını dinlediğim ümit kocasakal aday olmalı hatta cumhurbaşkanı olmalıdır fakat bunun gerçekleşmesi imkansıza yakındır çünkü şimdiki siyasetçiler halk tarafından değil partiler tarafından seçiliyor. O yüzden daha gerçekçi yaklaşmam gerekirse adayları Özgür özelolmalıdır. Şimdiki içine hdp li kaçmış chp yi tekrar atatürk çizgisine getirecek ve doğru yola sokacak en akıllı ve doğru hareket tarzına sahip kişi chp de özgür özeldir. Özellikle de sonradan genel başkan seçilip şu istanbul il başkanı seçtikleri canan kaftancıoğlu denen hdp sevdalısını postalarsa tabi ona oy atan diğer hdp taraftarı delegeleri de, işte o zaman chp de bi şeyler değişmeye başlar.

Not: chp den kim çıkarsa çıksın meral akşenere ve iyi partiye vereceğim. Şu durumdaki chp ye oy atmam.
    ... yoksul genc