1. 1.
    Cehepe nin buram buram ikiyüzlü kokan reklamı, türbanlı kardeślerimize demediklerini bırakmayanlar aynı otobüsteyiz goy goy u yapiyorlar.yerseniz...

CHP lilerle WC ye gidilmez, bide aynı otobüse mi binecegim lan.

Reklam filmi bile çekmeyi beceremeyip oy istiyorlar bide yahu.

cumhuriyet halk partisi’nin 31 mart seçimleri için dün saat 20:00 sularında televizyon kanallarında da yayınlanan reklam.

https://youtu.be/dZ8TyLYOepQ
    11 -12 ... atechso
  2. 2.
    saçma sapan yerilecek açıkları olmayan, ana fikri gayet güzel bir reklam.
    3 -1 ... planimdabuyoktu
  3. 3.
    Tayyip aynı gemideyiz deyince ha hu yapanlar milleti aynı otobüse tıkmış amk.
    3 -2 ... frekans
  4. 4.
    Çok güzel bir reklam olmuştur evet.
    2 -1 ... saban filmindeki gulyabani
  5. 5.
    Tanıtım filminde oynayan bebek maşallah çok tatlı. Allah analı babalı büyütsün ve yüzü böyle hep gülsün.

Öyle bir otobüs matrixte bile yok ama güzel olmuş beğendim.
    2 -1 ... ali candan
  6. 6.
    Ha ha iki yukarıdaki CHP'li sözlükteki entrylerinde türbanlılara söylemediğini bırakmıyor, islam'a da her türlü hakareti ediyor terörist diyor müslümanlara şimdi gelmiş çok güzel reklam oldu demiş işte CHP budur

Eminim reklamdaki o türbanlı kadını görünce midesi bulanmış tır ama seçim olduğu için bunu açıkça söyleyemiyor

işte chpli olmak böyle bir şey
    4 -3 ... isminiunutanadam
  7. 7.
    Chp'nin aslında başörtüsünü çok sevdiğini görmemize vesile olmuş reklamdır. Biz yıllarca günahını almışız bu partinin. Evet.
    3 -1 ... zall bana hep abi der
  8. 8.
    Millet bu numaraları yemez, toplum hafızası yapılanları unutmaz. CHP boşuna çırpınıyor dediğim durum .
    1 ... isminiunutanadam
  9. 9.
    Hahaha siz karşı tarafa terörist demiyorsunuz sanki. Yaşam tarzına karışmıyorsunuz yazık.
    Güzel bir reklam.
    2 ... saban filmindeki gulyabani
  10. 10.
    Akitlerin yalanlarını da kimse yemez evet.
    2 -3 ... saban filmindeki gulyabani