bugün

Hdp ile aynı safta değildir.
görsel

Akpnin hem bayrağa hem atatürk e hem de bu vatana düşman olması kadar değildir.
dün, çözüm süreci diye bir şey ortaya atıp, pkk'yı meclise sokanlar; bugün, 180 derece dönerek pkk düşmanı kesilip, herkese pkk yandaşı yaftası yapıştırıyor. üstüne söylenmesi gereken bir söz kalmıyor sanırım. hepiniz aynı bokun farklı varyasyonlarısınız.
" beraber iyi salladık efendim, emanet oylardan rahatsız değilim, burda insanlar ölüyooo, seçimle gelen seçimle gider "
atatürk ün askerleriyiz diyenlere "it sürüleri" demişlerdi. ne varki bunda. aman canım, elbette hdp ile beraber olacaklar. şerefsiz vatan hainlerini korumaya köpek lazım...! ancak köpek olunarak korunur onlar...!

kızmadan önce buyurun: https://www.youtube.com/watch?v=lHcNU3p5bU0

sonradan gelen edit: bazı arkadaşlar çok kızmışlar yazdıklarıma. bana değil, atatürk ün askerlerine " it sürüleri " diyene kızmak lazım gelmez mi asıl? nefretiniz o kadar aşağılık bir noktaya gelmiş ki, gözünüzle gördüklerinize bile inanamıyorsunuz. kendinizi zorluyorsunuz ket vurmak için. tek soru soruyorum: Şimdi atatürk bu videoyu izleseydi ve chp nin aleni bu adamlara desteğini görseydi ne yapardı? samimi oun, dürüst olun azıcık.
chp liler neyin kafasındalar anlamıyorum. hdp ana avrat sövse yine adamları koruyacaksınız. pes, gerçekten pes...! Sonra mhp niye akp nin yanında?
sizden ötürü, sizden ötürü..!!!
chp hiçbir zaman mustafa kemal düşmanlarının tarafında olmamıştır. Daima mustafa kemal ve onun kafadakilerin tarafında olmuştur. Osmanlının ortadoğu topraklarını bırakıp ta sadece anadoluda, ülkeyi imparatorluk seviyesinden ulus seviyesine düşürmesi, islam alemi ile bağları koparmaya çalışmasıyla Bölücülük, Vahdettin han'ın emri, yardımı ve maddi destekleriyle oraya gidip ona karşı gelmek ve saltanatı kaldırıp osmanlıyı yıkmakla darbecilik tam bu kafanın huylarıdır. Mhp liler ordan burdan duyma, kendisine verileni alan, mustafa kemal ile ilgili doğruları duymamış, görmemiş saf anadolu çocukları olduğu için haliyle mustafa kemal'i yanlış bilmektedirler.

Gerçekte mustafa kemal tam şu anki chp lilerin kafasındadır. Zaten mhp liler de bunları bilseler ya chp li yada dindar kesimden olurlar.
akp, hdp, mhp ve pkk aynı saftadır. chp başka bir saftadır.

akhdpmhpkk'lı uydurmasıdır.
15 temmuzdan sonra Akp ile aynı safta olduğu için yadsınamaz bir gerçektir.
Oha chp akp birleşiyor mu lan?
kemal kılıçdaroğlu döneminde gerçekleşmiştir.