1. 1.
    instagram'dan whatsapp'tan bug'dan bahseden reklamdır. başarılı. bence bunlar iyi partinin sayesinde *
    link : https://youtu.be/B8T6yVCypBc
    4 -2 ... sahicifilozof
  2. 2.
    Yerini bulmuş ve gençler tarafından çok beğenilmiş bir reklam filmdir. Kılıçtaroğlundan çok başarılı bir reklam daha gelmiştir. Chp nin yapılanması içerisinde reklam işleriyle kim ilgileniyorsa tebrikleri haketmiştir.
    4 -3 ... iamlucifer
  3. 3.
    Güzel düşünce. Hedef kitlesi belli. Başarılı. Daha önce yapılamış olması da artı. Mizah yönü daha kuvvetli olabilirdi. Buradan chp yetkililerine sesleniyorum. Mizah danışmanları olabilirim. Muharrem ince dışında kimse bu yönde yeterli değil. *
    2 -1 ... serdarsl06
  4. 4.
    türk siyasi tarihinin en orijinal reklamıdır.
    1 ... mutlakbutlan
  5. 5.
    Onca vaat verip bunları nasıl yapacağını, nasıl projeleri takip edeceğininden bahsetmemiş. Tabii ki türk genci de ağzında salya bu reklamı izleyip başa gelirse tüm bunların gerçekleşeceğine inanıyor.
    2 -5 ... impossibility
  6. 6.
    bir aktroll olarak gayet başarılı buldum. ciddi ciddi güzel yapmışlar. güzel yakalamış kitleyi. gülümsetti de. daha ne olsun.
    1 ... gogocu
  7. 7.
    (bkz: gerçekten filmi çok beğendik)
    ... sairceketli
  8. 8.
    southpark vari bir mizah içeriyor.
    dizi olarak çekseler izlerim.
    mükemmel.
    1 ... strawberry blonde
  9. 9.
    Aşırı iyi olmuş. Kılışdar ne sevimli yaa asdsd.
    ... me llamo meylo
  10. 10.
    gogocu, peki fikir fikir değişikliğine gidicek misin ? merak ettiğimden soruyorum, ne kadar etkili oldu acaba bu reklam filmi bencede gayet başarılı.
    ... mrkovalskiy