1. 1.
    (bkz: subhanallah)

lokum kutusu olup olmadığından tam olarak emin değilim. şeker de olabilir. tabi burada önem teşkil eden ikramın cinsi değil.

chp'nin ne denli muhafazakar bir parti olduğunun ispatı, "looklok oldon godoyor, şoroot goloyor" diyerek yıllardır kafa açan chpli kardeşlerim.

ne yalan söyleyeyim bir akpli olarak imrendim. chp'den çok şeriatçı akp'den beklerdim böyle bir ikram kutusunu. üzerinde "allah kabul etsin" yazılı.

kırıldım yane, gücendim tayyip'e. nasıl olur da böyle dahiyane bir fikri chp'ye kaptırabilir tayyip. artık yavaş yavaş chp'ye kayacağım korkarım.

hatta, kaydım bile. artık akp'ye oy yok! ölümüne chp, çünkü şeriat. evet.
    chp nin allah kabul etsin temalı lokum kutusu
    7 -8 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    “Işıklar içinde yatsın”dan “allah kabul etsin”e.

Burada rte bir teşekkürü hakediyor.
    7 -3 ... frekans
  3. 3.
    din istismarı nedir nasıl yapılır.
    8 ... masklavi
  4. 4.
    öncelikle chp nin geçmişini unutmamak lazım .

https://www.youtube.com/r...ts%C4%B1z+olan+kad%C4%B1n
    1 -1 ... tiamat
  5. 5.
    Aziz mü’min CHP’li kardeşlerim dikkatli bakın büyük resmi görün. Dikkatli bakın lokum kutusunun üstüne bi yerden CHP etiketi bulunup yapıştırılıp bize iftira edilmeye çalışılmaktadır. Oyuna gelmeyelim kardeşlerim.
    -1 ... centurion
  6. 6.
    allah’ ım çıldırıcam şu kavramlar ne demek bir bakın öğrenin ondan sonra yazın.

“allah kabul etsin” ve benzeri sözler söyleyince hatta bunları ağzından düşürmeyince muhafazakar olmuyorsun.
    bir de geçmiş “ne denli muhafazakarsınız” diyorsunuz.
    -1 ... creepiest
  7. 7.
    Üzerine alıp chp baskısı koymuşlar kör baksa fark eder.

Tüm aktrollerin atlayıp saldırıya geçmeleri de zeka düzeylerini belli ediyor işte.

Bunlarda kapasite yok ki.

Edit: baskıyı da yamuk yapıştırmışsınız akitciğim. Biraz daha düzgün takında seri üretim falan sanalım bari hahaha.
    4 -4 ... keyf kahyasi
  8. 8.
    Bence Havuç dilim baklavadır.
    ... alakasiz entry
  9. 9.
    (bkz: lokumlar elden gidiyeah)
    1 ... sairceketli
  10. 10.
    ezandan rahatsız olan chp lilerin hallerine bakın .

nasılda maymuna döndüler ama .

maymun bunlardan daha karakterli neden ? çünkü maymunun adı maymun .

bunların ne olduğu bile belli değil .

ey cehape liler yine müslümanı oynamaya mecbur kalacağınız yılların başındasınız .

müslüman gibi görünmek zorundasınız ama bu sefer millet yemez söyleyim .

şeytan taşlar gibi taşlarlar aklınızı başınıza alın yada geldiğiniz ülkelere geri dönün .
    4 -2 ... tiamat