1. 1.
  tamamen yalan olan bir önerme chp tüm seslerin partisidir, ancak particiliği mezhepcilikten ayrımayanlar bu tür hatalara düşüyor, sunni, allevi diye parti mi olur, ne sunnilerin hepsi başka partiye oy veriyor, nede allevilerin hepsi chp' ye oy veriyor böyle bir durum söz konusu değildir.
  2 -2 ... ykolmak
 2. 2.
  Mal beyanı. Aynı kişi islamcı partiyi tutar. Tabi şakirt ne anlar laikten.
  1 ... muge anlinin bulamadigi adam
 3. 3.
  ateist partisi kısmına pek katılmıyorum. ege ve trakya'da dini değerlere saygılı hatta ibadetlerini yerine getirdiği halde chp'ye oy veren binlerce insan var. ancak alevilerin çok büyük çoğunluğu chp'ye oy veriyor ve bunların ciddi bir bölümü hem ateist hem de islami değerlere düşman. oy kaygıları sebebiyle chp alevilerden vazgeçemiyor. bence önümüzdeki günlerde ulusalcı ve alevi gruplar ayrışarak chp'den işçi partisi'ne yakın bir grup kopacak.
  2 -1 ... zanli temiz
 4. 4.
  troll beyanatıdır,ciddiye alınmamalıdır.
  -1 ... alexanderdelarge
 5. 5.
  saçma bir önermedir. bu önerme benim aklıma fatih altaylı erdoğan'ı konuk ettiği programda erdoğan'ın içki içen herkes alkoliktir demesinin ardından fatih altaylı ak partiye oy verip içki içenler ne olacak? diye sorunca, erdoğan onlar zaten alkolik olamaz demişti... onu getirdi...

  demagojiye gerek yok yani, saçmalamanın bi anlamı yok, aileden hem sünni hem türk olup (yani hiçbir azınlık özelliği barındırmadan) komünist propaganda yapan insanlar var, ailesi solcu olup kendisi ülkücü olan insanlar var, kişisel tercihler falan filan.
  -1 ... mukallit
 6. 6.
  belli ki chp'li değilsin,alevi de değilsin,ateist de değilsin.sana ne diyesim geldi.
  -1 ... barissever
 7. 7.
  chp'nin alevi savunuculuğu laftadır. seçim dönemleri sizi unutmadık kardeş bize oy verin maksatlı beyanlardan öteye geçmez. zaten alevilerde azımsanmayacak bir çoğunlukla chp'ye destek verir. mecburdurlar. aleviliğe karşıt sağ partilere oy vermeleri asimile olmuş kimliklerine bir silik daha atar.
  ... kurmali oyuncak
 8. 8.
  Her seçimde milletten tokadi yemelerinden belli olan durumdur.
  -2 ... gobek adim recep