1. ?.
  "akp nin icraatları ne güzel ne hoştu da chp gelip onları sahiplendi değil mi" denilesi başlık. öyledir veya değildir bu bilinmez ama türkiye de artık seçimler para kazanma yarışına dönmüştür. "akp ülkenin içine ediyo" diyor bazılarımız ben de diyorum ama chp gelince çok mu farklı olacak sanki? tek fark parayı akp yi sevenler sayanlar derneği üyeleri değil chp yi sevenler sayanlar derneği üyeleri nin götüreceğidir. bu yüzden boşa polemiğe girmeye gerek yoktur. halkımızı bilinçlendiriyoruz bakın ayağına yatmaya gerek yoktur.

  tanım: sefa sirmen in seçildiği takdirde her mahalleye kuran kursu açtıracağı örnek olarak verilebilecek önerme. akp zaten yeterince kaydırıyordu bizi ılımlı islam cumhuriyeti ne bir de chp nin açtığı bu kapı sonun başlangıcıdır herhalde.
  2 -1 ... durdurmak yok yolluya devam
 2. 1.
  ankara b.b. ve istanbul b.b. fen işleri departmanıyla zerre ilgisi olmayıp atıp tutan insan iddiasıdır.
  git bi araştır be çocuğum.
  bu melen projesi bile kime ait git bi bak.
  onca projeye rağmen niye ankara belediyesi borç içinde onu bir düşün.
  bu kadar güdümlü olmayın yahu.
  ... rakimalboga
 3. 2.
  birşey yapamamaktn kaynaklanan çabadır. elde birşey olmayınca milletinkine el atıp sahiplenmeye çalışmaktadırlar. bir de chp size ne yaptı diyen acayip insanlar türemiştir, bunlar atatürk döneminden sonra türkiyede demokrasinin en büyük derdi ve düşmanının chp olduğunu görememektedirler. düşmanlık sadece çocuk kesildiği için olmaz çok sevgili sözde okumuş kitle sizi. okulda chpli olup mezun olunca akpli olanlar da ne hikmetse hep sizden çıkmaktadır.
  -1 ... darkranger
 4. 3.
  kendi başına bir politika bir hizmet üretemeyen chp nin hazır olan hizmetlere ''lan bakın bunları ben yaptım'', ''tamam belki ben yapmadım ama düşündüm'' demesidir. dogrudur.
  ... damdaki deli
 5. 4.
  --spoiler--
  türkiyede demokrasinin en büyük derdi ve düşmanının chp...
  --spoiler--

  bu zihniyetin gücüne giden hadise.
  demokrasiyi kim getirdi bu ülkeye?
  sizin başbakanınızın seçilebilme hakkını kim savundu gafil?!?!?
  demokrasinin düşmanıymış.
  demokrasiyi araç olarak gören bir zihniyetin ferdinden böyle sapkın bir açıklama gelmesi de şaşırtmamalı aslında.
  ... rakimalboga