1. 1.
    bir yenisi daha eklendi buyrun cenaze namazına !

https://www.sabah.com.tr/...lediyesinde-cop-yiginlari
    2 -1 ... tiamat
  2. 2.
    Seçimler yokken haberler:

-erdoğan konuşmasında istanbul'a ihanet ettiklerini söyledi

-istanbulda akp li belediyelerin yaptığı hukuksuzluk...

Seçimler gelince:

-chp'li belediye çöp dağı yapmış...

Akp li belediyelerin inanılmaz refah seviyesi.
    3 -6 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    Hemen hepsi CHP'li ya da muhalif olan ülke için taş üstüne taş koymaya kalkan atılım yapmaya çalışan kişilerin icraatlarını frenleneye çalışan malum zihniyettin icraatlar karşı çıkarak yaptığı icraatlardır

Yani CHP nin tek icraatı yapılan icraatlar karşı çıkma icraatı.

sadece bir örnek

Boğaz köprüsü meselesi kaynak uçmuş ama gene de entryde bulunsun ekişiden alıntıdır

aşağıdaki yazı alıntıdır. kaynak: http://iktibas.net/metin.php?seri=947

okuyucularım, ısrarla istiyor. diyorlar ki:

“şu boğaziçi köprüsü’ne hayır diyenleri bir daha yaz!” hayhay efendim. sizi mi kıracağım?.. kesip saklayınız ve günü geldiğinde bazılarının suratına çalınız!

mimarlar odası: “boğaziçi köprüsü, türkiye ve istanbul’un başına gelen en büyük felâkettir.” “çevre yolu ve asma köprü fantastik ve politik tasavvurlardır.”

çetin altan: “unutmamak gerekir ki yarının türkiyesi politikacı palavralarından çok bu belgelerin [mimarlar odası belgelerinin] ışığı altında kurulacaktır.”

ali gevgilili (yazar): “köprü müthiş kazık bir yatırım olacak.”prof. dr. besim üstünel (milletvekili): “köprü, akıl ve hesap işi değildir.”

talât halman (yazar): “hükümet, köprüyü yapacağız... yapacağız işte... yapacağız da yapacağız diye inat edip duruyor.”

demirtaş ceyhun (yazar): “köprü, her geçen gün toplum bünyesinde korkunç tahribat açacağı bilimsel olarak tesbit edilmiş bulunan projedir.”

ilhan selçuk (yazar): “bu köprüyle ne biz övünebiliriz, ne çocuklarımız...” “boğazın iki yakasında evleri olan zenginlere tüketim malları taşıyan kamyonlara yol açmak için çâre: boğaz köprüsü.”

prof. dr. gülten kazgan: “köprü yapacağımıza birkaç araba vapuru daha inşa edelim. üretgen olmayan yatırımlar türk ekonomisi için büyük bir sarsıntı teşkil edecektir.”

metin cizreli (milletvekili): “boğaziçi köprüsü lüks ve gösteriş yatırımıdır.”

nadir nadi (gazeteci): “bu köprü sağcıların köprüsüdür.” “boğaziçi köprüsü kel başa şimşir tarak.”

hasan pulur (yazar): “hökümet estanbole asma korpi yapıyor... n’olacak yani? yapıyor işte! va mı itirazınız?”

dr. selâmi sözer: “köprü, çok hatalı ve tehlikeli bir tutum ve dünya sanatseverlerine saygısızlık.”

şiar yalçın: “boğaz köprüsü’nden utanç duyuyoruz.”

türkiye işçi partisi beşiktaş ilçesi: “insanca yaşamak istiyoruz. köprüye hayır diyoruz.”

işte böyle dostlarım...
    2 ... isminiunutanadam
  4. 4.
    işcilerin alamadıkları maaşlar nereye gidiyor ey chp li belediye başkanları .

nereye gittiği belli tabiki .

ama şekil a da görüldüğü gibi chp li ler ne grevi grev mrev yok diye inkara başvuruyorlar .

ee millet görüyor sen daha neyi inkar ediyorsun ki .

chp nin hizmetle uzakdan yakından alakası yok .

yapmak zorunda oldukları hizmetten başka bir hizmeti var mi millet buna bakıyor artık .

yani chp bitti !
    2 ... tiamat
  5. 5.
    Zamanlaması oldukça manidar olan eylem sonucu ortaya çıkan durum.
    Tamam, CHP/DSP li belediyeleri biliyorum, istanbul'un içine nasıl ettiler, ama bunlar neden başka zamanlarda olmuyor yada duyurulmuyor? 1 günde mi o hale geldi sokaklar?
    Çok manidar.
    ... sktireden adam
  6. 6.
    bütün belediyelerin uyanık olması lazım ve böyle hatalara düşmemesi ve işini severek yapması lazım .

ak partili belediyeler buna güzel bir örnek tir .

işi ehline vermek gerekiyor .

anlamayanın eline verirseniz şekil a daki gibi eline yüzüne gözüne bulaştırır .

olan da partisinin siciline işlenir ve milletin gözünden düşer .

milletin gözünden düşene de chp hdp iyi gibi vasat altı parti ler den başka hiç kimse oy vermez .

millet hizmet ister hizmet laf kalabalığı yada goy goy değil !

işi yap işi ! ne çene çalıyorsun bana der !
    1 ... tiamat
  7. 7.
    bak bir tane öz eleştiri yapan chp li var mı piyasa da .

bu bile yeter chp zihniyetini çözmeye .

bir de demezlermi siz niye kendinizi eleştirmiyorsunuz diye .

ben eleştiriyorum mesela köprü niye yapıyorsun bırak yüzerek geçsinler .

tünel niye yapıyorsun bırak uzatmadan gitsinler .

yol niye yapıyorsun bırak patikadan gitsinler .

çöpleri temizleme bırak çöpün içinde yaşasınlar .

nasıl olsa beğenmiyor istemiyor nankör chp liler hdp liler ! ülke de bunların dışın da başka kimse yok ya !

eleştirmez olurmuyum al bak .
    1 ... tiamat
  8. 8.
    Valla bakanliktan ödeme alsalar belki onlar da icraat yapar.ama istanbul'a 3 milyar, ankara'ya 1 milyar metro ödeneği veren bakanlık, izmire 30.000 tl verirse elbette icraat yapilmaz..
    ... hubel
  9. 9.
    Sıkıyor artik chp aleyhine propaganda yapip oy istemek.

17 yildir memleketi babam mi yonetiyor? Dedirtmistir.
    1 ... otisabim
  10. 10.
    Tanzim satış kuyrukları.
    Milleti domates biber patlıcan patates soğan gibi sebzeye muhtaç hale getirmesi.

Edibüdü: ciddiyim, inanmayan tanzim satış kuyruğunda uzatılan mikrofona "bunların sebebi cehape" diyen insana onun gibi düşünen milyonlara sorun.

Edibüdü 2: yine ciddiyim, isterseniz YouTube da videolar vardır. inanmayan izleyebilir.
    ... thebiggraywolf