1. ?.
  aramaya inandım, bulamadım. varsa böyle bir başlık taşınalım.

  ahlaksız bir davranıştır, sahtekarlıktır. halkı kandırmaya çalışmaktır. iktidara gelme ihtimali hemen hemen olmayan chp bu olayla halkı kandırmaya çalışmaktadır. yazık vallahi.

  http://www.habervaktim.co...89475/yandas_sigorta.html

  ekleme: kaynak habervaktim diyen dingiller varsa -ki var- bu haber birçok televizyon kanalında gösterilmiştir ve süheyl batum bu olayı gururla anlatmıştır.

  ekleme2: lan psikopat mısınız bütün entrylerime eksi oy veriyorsunz. vay a.koyayım anladım size bulaşmamak gerekiyor tırstım feci.

  buda haberin görüntüsü.
  http://www.facebookvideo....rina-basladi-bile-hq.html
  6 -16 ... bu sefer oldu galiba
 2. 1.
  kesin bunu da savunurlar şimdi. bu chpli dostlar bu köhne partiyi savunmak için çok yoruluyorlar, şekilden şekle giriyorlar, üzülüyor insan.
  -5 ... lehtar
 3. 2.
  dereyi görmeden paçayı sıvamaktır.
  ... kutsal sperm
 4. 3.
  kömürün, yetersizliğini görenlere göre;

  ahlaksız bir davranıştır, sahtekârlıktır. halkı kandırmaya çalışmaktır. iktidara gelme ihtimali olmayan chp'nin, aymazlığı ve halkı kandırma çabasıdır(iki kere dedim, anlaşılır olsun).

  da hacı şimdi seçim öncesi atamalar, neyler yapılırken ve bunlar, muktedir olunan devlet kurumlarını da kendine alet ederek yapılırken utanmazlık, ahlaksızlık olmaz mı ki?

  (bkz: alayının amınakoyim)
  2 ... poisonx
 5. 4.
  kaynak: habervaktim.com
  "iddia edildi" ile biten bir haberdir.

  "iddia edildi"
  "ifadelerine yer veriliyor"
  1 ... tanzamanitanyeri
 6. 5.
  sözcü ve cumhuriyet gazetesinin aslı astarı olmayan haberlerine körü körüne inanan aydın zevatın, habervaktimden gelen haberi hazmedememe olayıdır.
  -2 ... lehtar
 7. 6.
  derhal kömür ve pirinç dağıtımına başlamalıdır. ayıp yahu. bu halka neden hak ettiği gibi dilenci muamelesi yapmıyorsun da bu tarz işlere girişiyorsun?
  2 ... ronaldogu
 8. 7.
  chp'nin reklamındaki (osuruktan) hesaba inanacak beyinsizlerden kaydetmeye başlamış olmalarıdır. arkadaş askerliği 6 ay yaptın, ordudan para kıstın onu da fakirlere dağıttın, onlar alışveriş yapacaklar esnaf kazancakmış ordan da üretici, çiftçi hoop 3 aya dünyanın en büyük ekonomisi olduk. lan bsg çocukmu kandırıyosunuz?

  edit: beğenmeyen gitsin kaydolsun, bu vaatlere oy versin yarın akşam sözlerimi idrak eder.
  1 -2 ... polifoniksizofren
 9. 8.
  kayıtlar sadece chpliler(parti içi bakan, milletvekili vs.) ve akrabaları için olacağı için halkın haberi olmayacağı başlatmadır..*
  4 -3 ... deli osman pasa
 10. 9.
  pek tutmamış skandaldır. yahu arkadaşlar bu kadar mı iki yüzlü oldunuz? bu olayı akp yapsaydı tepkiniz ne olurdu. adamlar açık açık halkı kandırmaya çalışıyor, iktidar olamayacağını bile bile hemde. seri eksi vermek yerine elle tutulur bir şeyler söyleyin bizde bilelim.
  2 -2 ... bu sefer oldu galiba