1. .
    gündeme bomba gibi düşmüş haber.

yolsuzlukla mücadele falan muhabbetine 2.6 milyon liralık usulsüz harcama yapmış chp. ciddi anlamda şaşırtıcı çünkü yolsuzlukla mücadeleydi bir zamanlar parola.

--spoiler--
    Anayasa Mahkemesi, CHP’nin 2008-2009 yıllarında parti kasasından yaptığı 2.6 milyon TL tutarındaki harcamayı uygunsuz buldu.
    --spoiler--

bu da linki;

http://www.ntvmsnbc.com/id/25383635

harcamalarda biberon harcaması bile bulunuyor. aynı araştırma akp için yapıldı mı yapılmadı mı işte o bir başka sorun.

edit: gerçi bu olaya bir deniz feneri ile karşılık verilebilir.
    1 -3 ... neyazsamoncedensecilmisdiyor
  2. .
    bu chpden nefret ettiğim kadar hiç bir şeyden nefret etmiyorum tayyipten bile bunlar kadar nefret etmiyorum. ama yolsuzluk ile usulsüzlük arasında dağlar kadar fark var olduğunu biliyorum. trilyonu alıp kaçmak ile belgeli olup da kabul edilmeyen harcama arasında fark vardır.

yani trilyonları alıp nerede diyince gösterememek ile biberon aldık diye fatura/makbuz göstermek gibi. anca ulan parti parası ile biberon mu alınır manyak mısın denilebilir.
    2 -1 ... jackskellington
  3. .
    kayıp trilyon davasında hocaları aklanan adamların boncuk bulmuş edasıyla sevindikleri iddia. chpli değilim ama ülkenin gündemi bu mu amınakoduklarım?
    2 ... fiorino sanzimani
  4. .
    her gün gelen (hatta bugün bile) şehit haberlerinin üstünü örtme, eksen kaydırma çalışmasının ürünü olan haberdir. yandaş ferit şahenk'in, yandaş haber kanalının sitesinin bodoslama atlaması da bu yüzdendir. ulan karakteriyle ilişkiye girdiğimin şerefsizleri, memlekette şehit gömülmedik toprak kalmadı ona bak sen önce.
    ... petrauskas
  5. .
    usulsülük belki ama yolsuzluk değildir. o dönem kimdi biz kaç kişiyiz . com cu biri vardı? hah. (bkz: tuncay özkan) güdümünde kanaltürk e chp yi yağlayan proğramlar için harcanmış paradır. kanaltürk gitti. chp halk tv yi kurdu.

ne demişler işi bilmeyen çavuşlar döner kıçını avuçlar.
    ... halka arz
  6. .
    Devenin yanında pire kalması. Bu ülkede Allah diyenden de Atatürk diyen siyasetciden de korkacaksın.
    ... rhett butler
  7. .
    peki sonucu ne olacak. 2.6 milyon usülsüz harcandı diyelim ne olur sanki;? chpyi kapatamaz bunlar. ayrıca neden akp hakkında sorusturma yapılmıyor. ak parti adı gibi ak mı zannediyorlar. en basından deniz feneri davası. kimsenin götü yemiyor bunları gündeme getirmeyi. ayrıca bu chp ne kadar iğrenç bir parti ak parti kadar nefret ediyorum bu partiden ya.
    ... gizemlipesimist
  8. .
    yemeyen yoktur arkadaş
    az yiyip çok hizmet vereni makbuldur.
    ... chase the white rabbit