bugün

chp'nin kayıp 3 trilyonundan biri olan 1 trilyonun kullanıldığı iddia edilen alan.

chp yönetimi, bu 1 trilyonu tuncay özkan'a film* çevirmesi için verdiklerini söylemiştir. ortada 1 trilyonluk bir belgesel ya da film gören varsa haber versin; seyretmek isterim.

(bkz: bir film dönüyo ama ne)
rte'nin evladının gemiciğinde çekilmiştir, kim bilir...
işbankası için önemli değildir.

- ne iş bankası len, chp diyoz.
- ne farkı var abi?
- git uyu biraz.
- yeni uyandım, rüyamda işbankasını chp'ye sponsorluk yaparken gördüm.
- mürteciii, fetocuuu, tayyipçiii, işbirlikçiii, şerefsiiiz, atatürk düşmanııı, atatürk'ün kurduğu parti o taam mıııı? vatan hainiiii!!!
- 112, aloo, deli gömleğiyle gelin.
chp'nin çevirdiği filmlere bakınca 1 trilyon paramı be.
(bkz: deniz baykal da bizi görecek mi)
bu filmin içinde helikopter gökdelene çarpmaktadır. Ayrıca tony jaa - deniz baykal dövüş sahneleriyle göz doldurur.

john woo imzası taşır.

-one man..

*drnn*

one political difficulty.

*nn....*

He is..

Gonna end this..

once and for all.

*hızlı hızlı akan aksiyon sahneleri, denizden çıkan dev akp robotu, şok*

[/trailer end]
(bkz: yedik onu biz)
burdur civarında çekilecekmiş. filmde abd de burslu okuyup uzun dönem askerlik yapmak için okuldan sonra 5 yıl abd de ikamet eden, 24 yaşında bilmem kaç grostonluk gemicik sahibi olan, henüz 16 sındaki güzel köylü kızı reyyan la evlenip ondan abd vatandaşı bir çocuk sahibi olan ve şu anda burdur da bedell askerlik yapan bıçkın türk genci bilal in maceraları anlatılacakmış. çok eğitici bir yatırım doğrusu. her türk genci böyle kolay yoldan köşeyi dönmenin sırrını öğrenmeli.

aldığım son duyumlara göre chp nin 1 trilyonu film çekmeye yetmemiş bunun üzerine abdullah gül ve akıl hocaları necmettin erbakan dan yeni trilyonlar istenmiş. nasıl olsa onlarda daha çok. maksat vatana millete yararlı bir iş yapılsın.
deniz baykal'ın sütten çıkmış ak kaşık olmadığının ispatı olan hadisedir. yazıktır bu millet yıllarca kimlere güvenmiştir.

- Sen mi bizi akp li soyguncuların elinden kurtacaktın deniz bey. hayııırrr.

- ben, ben hasan usta kurtaracağım bu memleketi soyguncuların elindenn..
(bkz: altin ahududu odulleri)
bunların hayatı film fırıldak olduğu için senaryo yazmak film çevirmek çocuk oyuncağıdır. geçmişten bugüne çevirdikleri filmlere bakın alayı algı içerir bunların dedeleri de böyleymiş yapacak bişey yok..
güncel Önemli Başlıklar