1. 1.
    CHP'nin AK Parti hükümetine yönelik eleştirisini anlatan ve sosyal medyada paylaşım rekoru kıran yazı.

Mega projelerle Türkiye’yi şahlandıran AK Parti hükümetinin başarısını görmezden gelen CHP, eleştirisini çoğu zaman türlü yalan ve iftiralarla da ileri boyuta taşıyor.

istanbul 3. havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Avrasya Tüneli gibi mega projelere imza atılmasının yanı sıra sanayideki başarılı iHA/SiHA hamleleri ve son olarak Fatih Sondaj Gemisi'nin 135 milyar metreküp doğal gaz keşfi vatandaşlarda sevinç yaşatırken CHP yine hükümetin başarısını baltalamaya çalıştı.

Son olarak CHP'li Bodrum Belediyesi'nin 'uzun uğraşlar sonucunda yapabildik' diyerek açtığı ve 'paralar bunlara harcanacak' dediği 'sünger heykeli' CHP tarafından takdir toplarken; Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verdiği doğal gaz keşfi müjdesi yine CHP tarafından eleştirilmişti.

Yollara, köprülere, havaalanına karşı çıkan CHP, vatandaşa hizmete harcanan parayı 'israf' olarak görürken; heykellere harcanan parayı 'sanat' adı altında israf ederek işgüzarlık yapmaktan utanmıyor.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2157838/+

Mega projelerle Türkiye'yi övgüyle bahsedilen ülkeler arasına sokan AK Parti'yi eleştiren CHP'nin işgüzarlığı ancak bu kadar güzel bir yazı ile anlatılabilirdi.
    3 -4 ... zrall
  2. 2.
    Zrall yat mk. Gecenin birinde senin aklına gılıcdar mı geliyor mk . Ulan başka birşey düşünmeyi dene. Rüyanda mı gördün ne oldu olum yat sabah oldu kuzum.
    3 -1 ... duroynajma
  3. 3.
    Rüyasında götüne altı ok dan biri girmiş gelip başlık sıçıyor.
    3 -1 ... karton toplayan cocuk
  4. 4.
    normal insanlar gece uyumak için çitten atlayan koyunları sayar. koyunların da uyumak için çitten atlayan kılıçdarları saydığı rivayet edilir.
    3 -1 ... ben de yazdim
  5. 5.
    Gece de mesai yapıyor aktroll. maaşın mı yattı lan yoksa iştahla uzun entry girmişsin amk.

Ne istediğini uzun uzun yazardım ben de ama bugün siyaset yapma kotamı doldurdum gündüz görüşelim..
    15 -3 ... the rise of darkness
  6. 6.
    Partizanlık bir kenara bırakılmalı Chp ve benzeri partiler bir an önce kapatılmalı.
    1 -1 ... kayipgezegen
  7. 7.
    sen istiyor dujj o zaman verecek yujj.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2157910/+
    1 -2 ... seref zazaoglu ve sikender beg
  8. 8.
    (bkz: chp lileri kemalist zanneden akçomar)
    1 -2 ... kemalizm kuramcisi
  9. 9.
    nolursa olsun iktidar olmak istiyor lakin kemal gibi özgür gibi engin gibi ekrem gibi hdp li tiplerin doluştuğu partiye insanlar oy vermiyor bunu anlamadığı için halk bize oy versin diyor. size oy değil günahımızı bile ver me yiz..

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2157911/+
    1 -1 ... frank lucas
  10. 10.
    her siyasetçi neyi önce istiyorsa onu istiyor. yani her şeyden önce para istiyor. parasını da kalıcı hale getirmek istiyor. bir siyasetçinin kendi menfaatlerini sürdürebilmesi için uygulaması gereken en iyi yöntem halka demokratik haklar vereceğini söylemektir.
    2 -1 ... h4l013579