bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    chp tayfasının "kılıçdaroğlu geldi, şimdi bizden korkuyorlar" sanrısıdır.
    defalarca yenilen pehlivanın güreşe doymaması ile aynıdır.
    kimsenin korktuğu yok halbuki, güreşçi gene aynı sadece antrenör değişmiş, hep söylüyorum bu güreşçiyi emekli edin diye yanlış anlamışlar ki antrenörü emekli ettiler.
    partinizi feshedin adam gibi bir parti kurun belki o zaman olur, oldu mu yavrukurtlar. bu arada yeni partinize de eski kafalarınızla gelecekseniz hiç boşuna zahmet etmeyin.
    3 -13 ... ascended
  2. .
    saflıktandır efendim. yoksa başka ne olabilir...*
    3 -3 ... cany13
  3. .
    aslında kendi kuşkularını ortaya çıkaran bir sanrıdır. henüz somut bir vaadde bile bulunamayan , itilenen bir adamı lider diye koltuğa oturtup,bakın işte bu bizden kravatı bile yok tam da içimizden biri diye yedirmeye çalışan bir zihniyetin 30 yıl evvel ki söylem ve sloganlarla değişmeyen vizyonla iktidar hayali kurmasının da doğal bir sonucudur.
    5 -10 ... aagresifbayan
  4. .
    (bkz: son yerel seçimler)
    (bkz: kılıçdaroğlu nun hezimeti)
    2 -5 ... motobro
  5. .
    (bkz: chp lilerin korku tanrısı)
    iktidar korkmakta haklıdır, çünkü iğrenç bir şantaj yüzünden ve pek çok hatası olsa da türk siyasetine senelerini adamış bir adamın haketmediği bir şekilde istifa etmek durumunda olan baykal ın chp yi bırakması, yerine de kılıçdaroğlu gibi dürüst ve hukukla, demokrasiyle hareket eden donanımlı bir adamın geçmesi isteyecekleri son şey idi. büyük bir değişim elbette hemen olamayacaktır, sağlık reformu gibi görev niteliğindeki bir takım hizmetleri dahi daha önceki berbat ötesi hükümetler yüzünden eksta bir lütuf olarak gören, dış borcun ve işsizliğin katlanarak artmasından, ekonominin gitgide daha çok dış bağımlı hale gelmesinden, bankacılığın, iletişimin, enerji üretiminin ve daha pek çok hayati yapının yabancıların eline geçiyor oluşundan, kişisel özgürlüklerin ve hukukun hiçe sayılıyor olmasından bihaber, hayat derdinden başka bir şey düşünemez hale gelmiş milyonlarca orta ve alt sosyo-ekononomik ve sosyo-kültürel sınıftan insanı gözönünde bulundurursak bu durum şaşırtıcı olmaz. ancak zamanla insanların bazı gerçeklerin farkına varmasını ümit ediyorum, ideolojilerin hepsinin at gözlüğünden başka bir şey olmadığını ayırt etmek gibi.
    2 -2 ... raito