1. 1.
  tabi bu modeller böyle dir zaten .

  eleştirmeyi bir bok sanarlar ancak iş kendilerini eleştirmeye yada eleştirenlere geldi mi başlarlar havlamaya dişlerini göstermeye .

  tabi adalet anlayışları bu yapıcak bir şey yok .

  adalet anlayışı bozuk olana da bu millet yapıştırır osmanlı tokatını .
  8 -14 ... tiamat
 2. 2.
  Chp yi Hele bir eleştirseler sıkıyorsa eleştirsinler kemal onları disipline sevkeder.
  (bkz: allahtan korkmayan kılıçdaroğlu)

  https://www.cnnturk.com/t...ilini-disipline-sevk-etti
  5 -2 ... desifreleyici
 3. 3.
  Chpyi tanımayan kişi beyanı ulan bırak kk parti içi muhalefetini kk myk ya bizzat seçtiği kişiler bile chpyi eleştirir chp türkiyenin en demokratik partisidir örnek vereyim muharrem ince kemal kılıçdaroğlu’na karşı 2 kere aday oldu ve kaybetti mi etti hala chp’nin üyesi mi üyesi. Mhp’de bahçeliye karşı aday okanların akıbeti ne oldu? Peki sk partide herhangi biri rte karşısında aday olmayı bırak cesaret etmeyi hayal edebilir mi? Zyktirin gidin kendi gözünüzde ki mertekle uğraşın.
  2 -3 ... ebu zindik
 4. 4.
  mantıklı hareket. herkes bildiği şeyi eleştirsin.
  1 -1 ... facebook ile uye ol
 5. 5.
  milletten yediği tokatlardan belli zaten chp nin ne mal olduğu .

  görülüyor ki gelişme yok hala aynı kafaya hizmet ediyorlar bu güzel haber tabi .

  çünkü tokat yemeye devam edeceklerini görüyorum .

  bu millet chp yi isteseydi zaten seçer di 500 kere .

  ama istemiyor .

  siz zorladıkca daha da bir istemiyor millet bilmem anlatabiliyor muyum ?

  demokrasiden bahsediyordunuz noldu . demokrasi milletin seçtiğine saygı duymaktır önce bunu öğreneceksiniz demokrasi diyebilmek için .
  4 -5 ... tiamat
 6. 6.
  Kılışdaroğluna dogunmak sevap diyen ve Tunceli ne mübareg bir il diyen cehapeliler Allah nimed olarag kılışdaroğlunu başımıza yolladı deyip cehape eleştirisi mi yapacak?
  Tabi ki yapamazlar.
  4 ... thebiggraywolf
 7. 7.
  Eleştiriyorlar. Neredeyse gördüğüm her chpli başarısız bir muhalefet olduğunu söyler ama mevcut durumda muhalefeti en fazla bu kadar eleştirirsin. Sizler hükümeti ne kadar eleştiriyorsunuz peki?
  2 -2 ... sage mode
 8. 8.
  tek adamın taşşaklarından medet uman, o tek putları toprak olup bu diyardan göçüp gidince dımdızlak ortada kalıp yalayacak başkalarını bulmak zorunda kalacak güruha dert olmuştur.

  dert olmuştur dert olmasına da bu da yanlış bir derttir. çünkü gördüğüm kadarıyla kendi içerisinde öz eleştiriyi en iyi yapan parti chp gibime geliyor akp ve mhp ile kıyasladığımda.

  chp ye vurulacak yer koltuk sevdası bence. gelen o koltuğa yapışıyor, kendi rızasıyla bir türlü kalkmıyor. bir de başarısız olduklarını hiç kabul etmiyorlar. yetmedi yıllardır sağ kesimden yedikleri tokatlar.

  dsp güçlü olsa chp 'nin esamesi okunmaz.
  1 -3 ... confi
 9. 8.
  Sırf dedeleri verdi diye yıllardır sayısız yenilgi alan bir partiye kayıtsız şartsız sorgusuz sualsiz koşulsuz nedensiz körü körüne oy veren fanatik partizan bağnaz ve biatçı bir kitleden bahsediyoruz kardeş. Neymiş özeleştiri yapıyormuş, hadi lan oradan. Yapsan ne olacak? CHP'nin başına saksıyı koy ona bile koşa koşa oy vereceksin koyun. Burada bile chp'yi savunuyorsun.
  3 -1 ... zall bana hep abi der
 10. 9.
  herkes eleştiriyo, kim çıkarmış o iddiayı? akape mi bu?
  3 -1 ... paganviodio