1. 1.
  "Partilerde ülkü yoktur. iktidara geçmek veya orada kalmak için en aşırı tavizlerden çekinmezler." Hüseyin Nihal Atsız
  2 ... tong yabgu kagan
 2. 2.
  1- herkes milliyetçi değil ki. Milliyetçlik bana göre çok aşırı bir şey. Geçen tüm kürtlerin kafasını kesmek lazım diyen bir milliyetçi gördüm. Vatansever demek daha doğru. veya unutturulmaya çalışılan atatürk milliyetçiliği.

  2- ondan fazla soru veren milletvekili var mı. Adam vatan haini olsa bile ondan çalışan milletvekili yok. Keşke herkes böyle hain olsa.hani sizin sevdiğiniz bir kelime var çalıyor ama çalışıyor. He işte vatan haini ama kendi ülkesi için çalışıyor. Cümledeki anlatım bozukluğunu gördünüz umarım.

  3- Bilmediğim konu hakkında yorum yapamam.

  4- Muharrem incenin nasıl tepki gösterdiğini görmedin galiba.
  http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27671932.asp
  http://www.sozcu.com.tr/2...ceden-yalova-ozru-661558/

  5- ekmel kadar kültürlü ve elit bir siyasetçi bulamazsınız. Kimin getirdiği önemli değil. akpartililer yıllarca feto ile işbirliği içindeydi. O zaman sesiniz çıkmıyordu canım hocacım diyordunuz ama şimdi ajan diyorsunuz.

  Benim akpartililerden cevabını merak ettiğim tek bir soru var. Siz hala o kasetlerin montaj olduğuna inanıyor musunuz? Eğer inanıyorsanız baykalın ve mhplilerin kasetlerinin montaj olduğuna neden inanmıyorsunuz? ve montaj yapılabiliyorsa kemal kılıçdaroğlu hakkında neden bir aktroll montaj yapmadı?
  Başbakanın reza hayırsever bir iş adamıdır sözüne katılıyor musunuz?
  Sonuç olarak: Bir yetimin hakkını yiyenlere neden ses çıkartmıyorunuz?
  1 ... 1809 1881 1923 1934 1937 1941
 3. 3.
  Türkiye'de siyaset muhalefettir. Akp chp ye, chp akp ye, mhp hepsine şeklinde döngü vardır. Sorulan sorulara da "bakın xyz böyle yaptı, biz yapmadık " şeklinde cevap verilir ki bu da tam siyasetçi işidir.
  ... metrobus insani
 4. 4.
  Kaçak elektrik nasıl kullanılır ?
  ... benimannembirmelek