bugün

aziz nesinden 1 gram farkı kalmamış . bir kelamda cümle insanı damgalamış .

yazık . bu şahıs memleket başbakanı. memleketi damgalamakla ne hizmet ediyor ülkeye acaba.
demokrasi amaç değil araç diyen adamdır aynı zamanda. adam kelimesi biraz sanki demi ?*
inanan ile allah arasına girip insanları yaftalayan kişi söylemidir.Talihsizdir.Bir adım ötesinde chp oy verenler cehenneme akp ye oy verenler cennete gidecek derse şaşırmamak gerekmektedir.
kendi dini görüşünün sevmediği kişilere yansıtan başbakan beyanatı.
izmir'de chp ye oy verenlerin ateist kesimde oranı %99 olunca şaşırılmayacak söylemdir.

okullarda din dersi zorun olmasın ama darwin teorisi zorunlu olsun diyen ve geçmiştede bu zihniyetten bir çok ateistin chp kadrolarında olmasıda bu söylemi destekliyor.
nihat doğan terk.
"chp'ye, ateistlere" diye devam eden başbakan'dır. oradaki virgülün bir görevi vardır büyük ihtimalle.
demokrasi bir trendir binmesini binmeli amacına ulaştıktan sonra da inmesini binmeli minvalinde hareket eden birinden şaşılmayacak bir hareket.
böyle bir başbakan hÂla çıkıpta ben müslümanım diyorsa, ben müslüman değilim arkadaş.

not: chp li falanda değilim. kasetli şantajlardan dolayı sırf mhp baraj altında kalmasın diye oyumu onlara vereceğim.