bugün

Simdi genelleme yapmak istemiyorum elbetteki herkesi ayni kefeye koymak dogru degil. Fakat bugun chp ve iyi partililerin cogusu islamiyete inanmiyor. Buyuk cogunlugu yaradilisi degil evrim teorisini savunuyor islamin katen tasvip etmedigi lgbt gibi sapkin dusunceleri savunuyor. Alkol aliyor. Namaz kilmiyor.kuran ve dua nedir bilmiyor. Hatta buyuk bir kismi farkinda olmadan şirk isliyor. Sirk isleyen birkisi dinden cikar. Bu onemli bilgiyi hatirlatmayi vereyim istedim.

Peki ama neden islamiyete inanmiyorsunuz.

Edit: Ben kimseyi ayrıştırmıyor ötekileştirmiyorum sadece sebebini öğtrenmek istiyorum. Algı yapmaya çalışmayın lütfen.
hangi islam.

badecilerin islam dedsiği islam mı. kadını alıp satanların inandığı islam mı. milleti tekfir edip malıona mülküne karısına kızına çökenlerin inandığı islam mı.

yoksa allah ın indirdiği tertemiz islam mı.
insanlar inanmak zorunda mı? Bu tür cümleler kurup sonra "islamiyet hoşgörü dinidir." diyorsunuz. Sen neden islama inandığını biliyor musun ki insanları inanmamakla suçluyorsun?
Dogru ama sunnılerlen sıalarda aslında sırk işlıyor adamlar evliya denen kişileri putlaştırıyor faiz yiyor.yani dostum ateistin ne oldugu belli bunların ne pok olduklarıda belli değil cübbesiz mahmud izle youtubeden en büyük alim evliya o.
Sut ne kadar siyahsa chp lilerde o kadar musluman. Hadi hodri meydan.
Müslüman olmak zorunlu bir şey mi? E hani hoşgörü? Hani evrensel insanlık dini? Hani merhamet dini?
chp iktidar olursa din elden gider algısını yaratanlatın iddası, keşke chpliler dinsiz olsa sayımız on katına çıkardı.
ahah akabeliler de müslümannış ?

hırsızlık bunlardan sorulur

yolsuzluk bunlardan sorulur

hortumculuk bunlardan sorulur

tecavüzcülük bunlardan sorulur

sorarsan ?

biz müslümanız

de get

size baka baka midemiz bulandı

müslümanmış.
çoğusu?
+9 çomar sözcüğü.