1. 1.
    Cevabı, düşünebilseler zaten chp'ye oy vermezler olan soru. Şaka bir yana, bugün esad şerefsizi "biz pkk'yı destekledik desteklemeye devam edecez'' minvalinde bir açıklamada bulundu. Tabi bu açıklamanın chp için bir kıymeti ya da değeri olduğunu düşünmüyorum. Tabi ki de chp'liler için farketmez. yine ölümüne savunacaklardır esad'ı.
    Esad'ın böyle bir açıklamada bulunması onlar için hiç önemli değil. Onların Arap Esad'a tapmaları için erdoğan'a düşman olması kafi.
    biz ''bu esat piçinin babası senelerce apo piçine kol kanat gerdi'' derken ''esad ayrı babası ayrı'' diyorlardı. Ulan bir evlat babasından nasıl olur da ayrı olur onu anlamadım. "Cinsini zktiğim cinsine çeker" sözünü duymadiniz mi siz hiç?
    Neyse size laf anlatilmaz hadi gidin, esad, emperyalizme karşı nasıl mücadele veriyormuş onu tartışın.
    2 -2 ... bim kamyoncusu
  2. 2.
    ulusalcı,kemalist,milliyetçi kesimin düşüncesi bellidir nettir. fakat ychp denilen alevi partisindeki arap alevi esat destekçisi elamanlar vardır. hatta yakın bi arkadaşım gayet iyi örnek olur. adam chp'nin asli unsurunu aleviler olarak görüyor. (kendisi nusayri). ulusalcı,kemalist, milliyetçi kesimi ise chp'nin zorunlu seçmen grubu olarak görüyor, ne olursa olsun bu insanların chp'ye oy vereceklerini sanıyor. gülüyorum sadece...

adama esat'ı niye savunuyorsun diyorum; adam benim soyumdan benim dinimden tabii ki arkasında duracam diyor. gidersin esat'ın milliyetçiliğini yaparsın ama türk milliyetçilerini faşist ilan edersin deyince sesi çıkmıyor.
    2 -2 ... niyazi yildirim gencosmanoglu
  3. 3.
    Realiteye bakacak olunursa, akıllıca olanın Esad'ı desteklemek olduğu görülür. Hem beka mücadelemiz için Suriye'yi böldürmeyeceğiz diyeceksin, hem de Suriye'nin bölücü örgütlerine destek vererek devletine karşı yıkıcı mücadeleye gireceksin. Bu nasıl bir tezat? Suriye'nin tek parça kalabilmesi, şu an için ancak Esad ile birlikte olabilir.
    1 -1 ... enternasyonalist olun az ya
  4. 4.
    (bkz: düşünemediler)
    -2 ... bim kamyoncusu
  5. 5.
    Kendi vatanini Cihadci itlere
    Karsi koruyan
    Anti Emeperyal ve sionstlere karsi direnen
    Cihadcilar gibi
    paranin
    Kuklasi olamayan
    Net;
    Adam gibi adam...
    1 -2 ... hayat zor bea
  6. 6.
    israil'in
    körfez köpeği uşak arapların
    emperyal batı ve usa'in
    ve akp'nin

devirmeye çalıştığı adam. diye düşünüyorlardır muhtemelen...
    1 ... hayis zayeb
  7. 7.
    sikerler esad'ı bize ne amk?
    başkasının toprağıyla lideriyle halkıya ilgili ne düşünücem,neden ne için savaşacağız esad'la suriye topraklarında amk.

ne kadar boş insanlar tarafından yönetiliyoruz ya.
    1 -1 ... exlamabin