bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  chp li vekilin pedofili beğenisi
  Bir çok pedofili beğenisi çıkan chp li vekil hesabım haclendi dedi. Ancak mavi tık hesapların haclenmesinin çok zor olduğu ve begenilerin bir anlık değil geçmişte de var oldugu ortaya çıkınca beğenileri kaldırdı.
  7 -9 ... karniyarik ici
 2. 2.
  dinciler şöyle dinciler böyleci tayfanın acilen beklendiği durumdur. allah affetsin. terörist sevici olduklarını biliyorduk bir de sapık çıktılar.
  7 -7 ... teist
 3. 3.
  milletin gözü önünde fütursuzca; buna cesaret değil delilik denir. Kerata bir resmi mevkin makamın var; içinden ne geçer ne düşünürsün ilgilenmem de, milletin gözüne sokar gibi bu "beğeni" yetmezmiş gibi "retweet" pes yani.
  2 -1 ... maszn
 4. 4.
  (bkz: Arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi)
  2 ... corduroy
 5. 5.
  Mavi tik hesap diye bir sey yok. Twitter tarafindan sahibinin kimligi onaylanmis hesaplar var.
  Bunlari diger hesaplardan ayiran ekstra guvenlik onlemi falan da yok. (bkz: https://help.twitter.com/...twitter-verified-accounts)

  Dolayisi ile basliktaki ilk entry yanlis.

  CHP li bir milletvekili boyle bir sapkinlik yapmis olabilir mi ? Elbette olabilir. AKP sagolsun zaten meclisin sapikliklar konusunda dosyasi bir hayli kabarik. Sadece CHP `li diye birisini savunmak mantiksiz olur.

  Fakat bu kendini dindar diye pazarlayan kesimin yaptigi sapkinliklarin istatiksel bir sekilde gozden kacmayacak dek cogunlukta oldugunu gizleyemez.
  1 -6 ... feridunferman
 6. 6.
  istifa etmesi gereken itin beğeni tuşuna basması olayı. Akplisi, chplisi, hdplisi yoktur eğer gerçekten öyle bir paylaşımı beğendiyse orospu çocuğudur, yargılanması gerekir.
  3 ... just millionaire
 7. 7.
  Chp'li yaparsa bir bildiği vardır sana mı soracaktı aktroll?
  -4 ... bim kamyoncusu
 8. 8.
  yuh amk dedirten şaşırtmayan malum zihniyetin yaptığıdır. lan bunlarmı ülke yönetecek. evet.
  1 -1 ... ersoy ulubey
 9. 9.
  bu chp’li vekil muhtemelen bir süre önce ensar vakfını aynı eylem üzerinden eleştirmiştir. Kendi yapınca hack olur, karşıt görüşü yapınca kesin doğrudur. riyakar ibneler sizi, pedofilinin dini imanı siyasi görüşü olmaz, bu hastalıklı kişiler toplumdan soyutlanmalı.
  32 -3 ... kedilerinbabasi57
kapat