bugün

alışmış olduğumuz bir chp millet vekili daha.
diyecek söz bulamıyorum.
http://www.ensonhaber.com...iz-tweeti-2013-10-01.html
sadece şakirdoların tepkisini çekmiş tivittir.
Sinirden kendini sikememiş tivite sarılmış.
Kendi kendine bir şeyler karalayan bir başkası daha. icraattan çok saçma sapan şeylerle saldırmaya çalışan bir vekil. yAZDIĞI ANDDA KENDiNi TARiF EDiYORSA BiR ŞEY DiYEMEYiZ TABi.
yalan sanki. göte göt demiştir.

hemen dini değerleri aşağılamak diye ağlaşanlara bak. hangisi dini değer bana bi söylesenize başbakan mı, hoca kıçı yalamak mı, el kadar kızlarla evlenmek mi, adamın yazdıklarından hangisi dini değer bi söyleyin hele ya. ben sizden farklı bir din mi yaşıyorum acaba.
tecavüzcülere peşkeş çeken arap yalayıcılara güzel kapak olmuştur.
bütçeyi kullanıp icraat yapmak yerine bu tweet i atmıştır.

lan muhalefet icraat yapsın icraat yapsın ne yapacak muhalefet elinde bütçe mi var mallar.
tayyip düşmanlığını bile beceremeyip milyonlarca kişinin kutsalına hakaret ve iftira etmiştir. iftira kul hakkıdır.
dostluk zor iştir ama düşmanlık daha zordur. düşmanlığın bile bir onuru vardır.
işte bu yüzen bu ülkede oy verecek bir parti yok. kimse samimi değil, kalleşlik normal görülüyor artık.
kavgalı olduğu bir komşusu kendisi hakkında sübyancı diye iftira atsa ne tepki verir acaba.
yeyin birbirinizi, belki aynı anda bitersiniz.
hiç bir millet vekilinin bunun ve bunun gibi dini değerleri tiye almaya hakkı yoktur olamaz. belki bunun hesabı burada sorulmaz ama öbür tafarta zebaniler elinde çatalla onları bekliyor olacaklar.
13 yaşında kızlarla evlenmeye kalkan sözüm ona müslümanların zoruna gitmiştir.

Edit : eksilemeye devam edin göt kılları.
güzeldir, çirkindir demek haddim değil; erbaplarına bırakıyorum o faslını da adam haklı beyler;
(bkz: çocuğa cinsel istismarı peygamberle savunmak)
alkolik gençlik siz sadece yiyin, için ve sıçın. sizden başka da bir bok olmaz.
her kez müslümanım diyor. bu nasıl bir iştir anlamadım. hem hakaret et hem müslüman ol. ayıp ayıp.
herkes'i her kez yazanların zoruna gitmiştir. (bkz: #21473820)
muhalefeti beceremeyenin saçmalamayı becerdiğini gösterdiği twit.
andımızın kaldırılması konusunu haklı bulduğum halde bu tweette dinle dalga geçildiğine dair bişey göremedim. aksine dinine bağlı olduğunu sanıp Allah'ı kandırmaya çalışanlarla dalga geçmiş.
ne kadar yobaz varsa tepkisini cekmistir. Bu yobazlar ne ara tepki vermeyi ogrenmisler.
elma ağacinda yetişen armut tam bir armut olmaz.
olsa olsa melez olur
çok güzel ayarlar içermektedir. ağzına sağlık.
tepki çekmemiştir ayar çekmiştir.
doğruya doğru, yanlışa yanlış demekten kacınan bir muhalefet var bu ükle de dana ne olsun.
güncel Önemli Başlıklar