bugün

her seçimde iktidar olma umuduyla sandığa giden chp seçmeninin yenilgiden sonra kara kara düşünen üzgün hallerini görünce gelen enteresan gülme eylemidir. evet..
(bkz: aç da götüne gül)
Sanki chp yeşiller partisiyle alman sdp ile seçime giriyor da seçmen bunları bırakıp chp ye oy veriyor o yüzden gülecekmiş..
akp lan zaten diğer parti kara mizahın kalesi.
Bir aralar "dedemizin mezarını okuyamıyoruz" diye götünü yırtan cahillerin "dedeleri oy verdi" diye suçladığı oy verenleri görünce gelen istek.

Doğuştan mı ahmaksınız sonradan bisikletten tepe üstü düşüp mü böyle oldunuz anlamak zor.
Aptalın karşısındakini Aptal sanmasından kaynaklı durumdur.
elli yıldır iktidar olma hayalleri kuran seçmene beş yılda bir gelen enteresan gülme isteğidir. evet..
görsel bu seçim de yine bu manzarayı göreceğiz asdokasopdopıajd.
Evet, domates biber patlıcan biber kuyruğunda bekleyip de hala cehapeye oy atıp açlık çeken Afrika ülkesi veya savaşta doğal afetlerle yakılmış yıkılmış ülkede mi yaşıyoruz düşüncesi bile akla getirmeden bu kuyrukların oluşmasına oy atan cehapelilere bakıp gülmemek elde değil.

Edibüdü: şaka değil, gerçekten CHP'ye veya herhangi bir parti için oy atmam, kişilere (hangi parti diye bakmaz) oy atarım.
otomatiğe bağlanmış gibi her 5 yılda bi mağlubiyet alınca akla gelen gülme isteğidir. biriyle sohbet etsem cuhapeliyim dediği an çaktırmadan gülerim ..*
hani 70 yıldır iktidar olamamanın verdiği boynu bükük masumane duruşları varya hah işte o hallerini gördükten sonra istemsizce gelen gülme isteğidir. gerçekten çok yazık..
başkasını bilmem de bana devamlı gelen istektir. tek soru soruyorum bunlara cevap veremiyorlar. ülke adına bi kalem imal ettiniz mi mıy mıy eder cevap veremezler bende haliyle gülerim.
görsel
görsel
seçim gecesi tüm tv lerde ak parti önde derken iki aklgıcı hizmet yapmayan mansur yavaş ve eko denen geçici başkanların verdiği demeçte kazanıyoruzzzzzzz söyleminin gazına gelen dededen muhalif hayatları boyu iktidar yğzü göremeyen güruhun sokaklarda nara atıp kazanıyoruzzzzz söylemine gelen gülme isteğidir. size acımıyor şu düştüğünüz durumdan inanılam keyif alıyorum..

şu videodan çıkamıyorum

(bkz: https://www.instagram.com...shid=mtc4mmm1ymı2ng%3d%3d)
güncel Önemli Başlıklar