1. 1.
    (bkz: gülen surat) * *
    marmaris belediyesinin ışıklı, modern, çağdaş, aydın kafalı insanlar tarafından yönetildiyinin ispatı adeta. tanrı kabul eder umarım.

belediyenin görevlendirdiyi novel babalar, ışıklı ilçemiz marmaris'te kapı kapı dolaşıp fatandaşlara süpriz yaparak çeşitli hediyeler dağıtmış. ne kadan da etkileyici.

yaboz belediyelerin böyle çağdaş bir uygulamaya gittiyini düşünebiliyor musunuz sevgili aydın kafalılar. neler olurdu kim bilir. novel babaya tecavüz bile edebilirlerdi bu yabozlar.

ama marmaris öyle mi, deyil. nedeni ne, ışıklı bireyleri bünyesinde barındırması. ne yalan söyleyeyim marmaris'e taşınmayı düşünüyorum. nasıl olsa burada da kira veriyorum, orada veririm. evet.

https://www.haberturk.com...marmariste-hediye-dagitti
    2 -9 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  2. 2.
    "Marmaris’te Noel Baba ilçede yaşayan bazı yabancı uyruklu vatandaşların evlerini ziyaret etti. Noel Baba evdeki çocuklara hediye vererek, ailelerin Noel Bayramı’nı kutladı."

çomar daha haberi okumamış, kendince algı kasıyor.

noel baba olarak ziyaret edilen evler yabancı uyruklu insanların evleriymiş. yabancı uyruklu diyince aklınıza suriyeli araplar geliyor olabilir ama marmaris de bunlar genelde rus ve almanlar. yani hristiyanlar.

belediye de o insanlara bir jest yapmış. daha haber okumuyorlar, gelmiş burada siyasal islamcılık oynuyorlar. kodumun çomarları.
    5 -2 ... uzakyolun yolcusu
  3. 3.
    keşke bizim ilçe de de olsa...
    ... uzay muhtari
  4. 4.
    http://i.hurimg.com/i/hur...0f1dc67b0a919b80ecac0.jpg

oto kuaförü hortum bölümünden sorumlu sürekli fırça sapı kıran sevgili sözlük yazarı evladım ,
    severim seni.
    Bumu olsaydı ;

''Karaman’da Ensar Vakfı ve Karaman imam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (KAiMDER) yurtlarında kalan 10 erkek öğrenciye 'tecavüz' ve ‘cinsel istismar' suçundan tutuklanan öğretmen 54 yaşındaki Muharrem B., 20 Nisan çarşamba günü Karaman Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim önüne çıkacak. Mağdurlardan 7’sine tecavüz, 2’sine cinsel istismar, 1’ine de müstehcen görüntü izletip taciz etmekten 600 yıla yakın hapsi istenen sanık Muharrem B.’nin, cinsel istismarda bulunduğu mağdura "Ben seni Allah ve Resulün rızası için seviyorum" dediği de iddianamede yer aldı. Mağdur öğrenciler de yaşadıklarını anlatırken kan donduran ifadeler verdi..''

yapma sevgili diva oğlum , bak sonra tengir almaz seni ,serdar06 'ya yar olursun sabah akşam faşist şiddete maruz kalıp sonra kurtarın beni lgbti'liler deyip koşarsın ..

yapma ,uslu ol fırçalarla oyna ,aferin.
    3 -1 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    (bkz: yemeyip içmeyip chpli belediye takip eden tangalı)
    4 -1 ... serdarsl06
  6. 6.
    Adamın yumuşak "ğ" lerini kemalist sistem gasp etmiş çok net.

"Yönetildiyi" "görevlendirdiyi"

Türkçeyi tekke de mi öğrendin sen comar kardeş?
    2 -1 ... kurtcebe noyan
  7. 7.
    bırakalım noel babaları bacadan evlerine girsin, içeride ne yaparlar bizi ilgilendirmez.
    1 ... boll
  8. 8.
    okuduğunu anlamıyor bir derece düzgün de havlayamıyor.

kısırlaştırma şartı ile sahiplendirilmeliler.
    ... noxeca