bugün

Günümüzde gördüğüm tayyip düşmanı kızların genelde evlenilecek ve güvenilecek kızlar olmaması akp'li kızların ise genelinin güvenilecek herkese kuyruk sallamayan tiplerdir.
her türlü vahşi kapitalist ahlaksızlığın kaynağı din tacirlerinin lafla oy devşirme yollarından birisi. tek sermayeleri sahte ahlakçılık !
kendini damızlık nimetten sayan aklı belinden yukarı çalışmayan, parayla sikişip onu siktim buna çaktım diye havaya sallayan abazan turşuların yeni trendi,, bu abazaların rüyaları bile renklidir; ne derlerse oluyor ne isterlerse alıyorlar, beyin bedava..
bunu düşünen adamda onur varmıdır diye düşünmeyen akp li kıza yazık .

edit ; ne akp li ne chp liyim ortaya yazdım .
çoğu erkeğe göre doğru önermedir.
çünkü böyle düşünen erkekler az değil ülkemizin cehalet oranına bakılarakta anlaşılabilir
çünkü öz güvensiz insanlar kendilerinden akıllı olanlarla başa çıkmayı beceremez.
böyle bir düşünceye sahip birinin çokta akıllı olmadığı su götürmez gerçektir.
e chp li kızımız da aptal birine ne kadar tahammül edebilir ki.
sonuçta doğru buluyorum. böyle düşüncelere sahip birinin chpli bir kızla ilişkisini sürdürebilmesi zor dostum zor.
klasik türk erkeği düşüncesi. hayır yani chp li kızlar verir diye bi kesinlik mi var? anlamıyorum cidden.
Yazık len iki kizcağiza da denilecek durum.

Bu denli itici bir ayi ile evlenip kisır döller elde edecek olup, ya da sevgili olup gencliginin baharinda ayiyi eğitmeye adamak yillarini zor olacaktır muhtemelen.
adam değildir tersi durum olsa da adam değildir. velhasıl bu başlığı açan adam değildir.
akp li kızı sikmem bile.
(bkz: dont feed the troll)
muhtemelen ağır abazan bir şakirtin acı beyanı..
sonra da kendine adam dersin. herkes de bunu yer.
Bunu diyen evde kalir cunku karakter sikintisi vardir. Kim alsin amk tutarsiz herifin tekini pasa pasa gorucu saadet partilisinden gerci o bile cok ya.
akabinde mhpli ile karımı boynuzlarım. Ne de olsa 4e kadar yolu var diyecek barzo söylemi.
BDP'li kızları ise düğünümde oynatırım diye devam eder.
ülke kızlarımızın böyle siyasi bir düşünce içerisinde cinsel olarak aşağılanması ciddi anlamda ahlaki olarak ne durumda olduğumuzu gösteriyor.

sonuçta kendi kadınlarımız, ha ak partili ha chp li niye siyasete bu şekilde malzeme oluyor?

her şeyden önce kadın oldukları için değer vermeliyiz.
(bkz: niye sikik misin)
kendini bulunmaz hint kumaşı sanan birinin söylemidir.
olur da;

akp'li diye o çok güvendiğin kız,
evlenince seni aldatıp da hayal kırıklığına uğratırsa,
ve sen kederden kendini kesersen,

hastaneye getirirler de yaralarını chp'li bir kız dikerse,
o dikişin izleri ömrün boyunca hem seni, hem de zihniyetini sikerse

pişman olup bu başlığı silmesini dilediğim yazarın tümcesi.
olabilir. her insanın hata yapma lüksü vardır.
(bkz: eğlenmelik - evlenmelik kız)

öncelikle bu kafada olan adama adam demem ben.

ulan dallama!!

madem ki sen egleniyosun kızlarla neden evleneceğin kisinin senden önce eğlenmesini kaldıramiyorsun ?

iki yüzlülük değil midir bu ?
Mhpli kızlar ölsün madem .
Bazen şu sözlükten utanıyorum. Çocuk parkına çevirdiniz lan.
bu başlığı açan yazar: aslında delikanlıyım ama arada ibneleşiyorum.
not: gay arkadaşları tenzih ederim.
"Chp'li bir kızla çıkarım, akp'li birkaç kızla evlenirim" de olabilir o. Çok eşlilik yani. Bunu savunan akp'li belediyelerin aile danışmanı sibel üresin sonuçta.
güncel Önemli Başlıklar