1. 1.
  chp li biriyle siyaset tartışmak
  4 -7 ... frekans
 2. 2.
  Aha, karşı argüman geliştirmişler. Gelin dövüştürelim.
  chp li biriyle siyaset tartışmak
  8 -4 ... cold man
 3. 3.
  akp gibi zeki(!) bir zihniyet varken, ne diye chplilerle tartışıyorsun. tartışma kardeşim.
  https://video.uludagsozluk.com/v/akp-liler-chp-ve-mhp-lilerden-zekidir-158504/


  ne zeki(!) zihniyet ya.

  https://video.uludagsozluk.com/v/forkotmoz-kordos-forkotmoz-164733/

  4 -2 ... ataturkcu 20
 4. 4.
  kapasiteniz var ise "iki taraf içinde" oldukça zevkli ve eğitici bir hal olacak olan eylemdir. bu sözlük için konuşursak maalesef geleli 1 sene olmasına rağmen bir cehapeli olarak karşıma geçip 2 kelimeyi bir araya getirebilen birisi ile o zevki tadamadım. zaman zaman mesaj atarlardı evvelden ama maksimum 3.mesajdan sonra kendilerine ezberletilen şeyler bitince yani küfür etmeye başladılar hep. mesaj kutumu kapattım zira bu kadar ahlaksız olmak tabiatımda yok bir insanın kutsalına küfür edecek kadar yani..

  bu seferde akın akın nick altıdır ilgili başlıklardır oralardan devam ediyorlar. samimi söylüyorum 1 tane adam akıllı entiri girebilen yok keşke olsa keşke bizi bu cehape zihniyetinden kurtarsa ama o bilgi birikim yok.. başkanlığa karşı çıkan o.çocuğudur yazıyor adam ben şimdi bununla ve buna benzeyen yüzlercesi ile ne konuşayım oturup. yapabildikleri tek şey yazdığın her şeyi eksilemek ötesi yok. bu çok acıklı gerçekten..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  chp li kişinin anlayışsız odun kafalı olması nedeniyle sonu hüsranla bitecek tartışmadır. yazık..
  2 -1 ... frank lucas
 6. 6.
  Duvarla konuşulsa daha fazla ilerleme gösterirsiniz çünkü hiç öne sürecekleri mantıklı nedenleri yok alışmışlar suçu ak parti'ye atmaya başka bir şey bilmiyorlar.
  3 -1 ... rall