bugün

kansızlıktır. osmanlı torunu olmaktan utanan tek millet bizim türkler işte.

el gavuru dedesinin değerlerini altın kaplayıp yüksek güvenlikli müzelerde korurken, bizler hırs uğruna eserleri kaldırıp yerine cumhuriyet timsali eserler asıyoruz.

asıl yobazlık bu işte. milleti cahil diye aşağılayıp aynı cahilliği sizler yapıyorsunuz.

https://mobile.twitter.co...tatus/1117847554438258688
Osmanlı torunu olmadığımız içindir.

Benim ninemi siken padişah yok kimin ki sikildiyse o düşünsün.
atatürk'ün ve cumhuriyet'in her izine kast eden adamların, aynını chp'liler yapmaya başlayınca yuhalaması, ağlamasıdır. chp'li değilim. ama etki/tepki var. aldığın nefesin karşılığı bile geri vermek. yaptıklarının sonuçlarına ağlamayacaklar beyefendiler.

chp'lilerin bu yaptığını onaylamıyorum. akp'nin yaptıklarını da onaylamamıştım. kültürel değerlere ne olursa, neye inanırsa inansınlar saldırmamalı, sahip çıkmalıydılar. iki taraf da. ama kavga edip mahkemeye düşseniz bile sorarlar: önce kim başlattı.
Selçuklu sultanlarının kemiklerini köpeklere yediren zihniyetin ürünüdür.
Tc yi tüm yurttaki resmi kurumlardan kaldıran zihniyetin vızıltısı.

Türkiye cumhuriyeti diyeceksiniz!
sıradan alçıdan yapılma kabartmalar olduğundan diyor başkan. yapanı ve zamanı belirsiz değeri olmayan şeyler.
Osmanlı öldü iyi oldu şükür.
yıllardır osmanlının bir hanedan olduğunu anlamayan sivrilerin serzenişidir.

- osmanlı torunuyuz biz
+ deme ya. hangi padişahın soyundansın ?
- yok öyle değil ama torunuz biz de işte. benim büyük büyük dedemler sivas ın bilmem ne köyünde çiftçilermiş..
+ la sigigit geri zekalı.

bir tane fransız bulamazsın "biz napolyon un torunuyuz" diyen. napolyon da tüm dünyayı fethetmiş. bu şekilde tarihi parlak olup hala onu anan hep bizim gibi orta doğu veya asya insanıdır. diğer milletler günü yaşıyor bugün yaptıkları ile övünüyorlar. onlar adımları 3 er 5 er atıyorlar çünkü. bizimkilerde ilerleme arzusu yok adımları yarım yarım atıp hep geçmişi ile övünme merakı var çünkü başka bir şey başaramıyoruz.
ossmanlı oğlanları başlarına gelecekleri daha kolay anlasın diye

chp li belediyelerin kapısına asılması gereken.

görsel

görsel
A habet ya çok da şaapmayın. Bunlar zam için “fiyat değişikliği”, “mazbatayı ver” tezahürati için “tribünlerde kavga çıkardı” diyen adamlar. Belediye kimbilir ne için düzenleme yapıyor da bunlar dezenforma ediyorlar ortalığı...
Tc'yi kaldırarak türkiye cumhuriyeti'ni silmeye çalışmaktan iyi olan eylem.

Tc ibaresinden niye rahatsız olur ki bir insan?

Türkiye cumhuriyeti'ni hepiniz kabulleneceksiniz!
osmanlı artık sadece mehter marşlarıyla ve istanbul'un fethiyle anılacak bir devlettir. osmanlı öldü türkiye cumhuriyeti doğdu.
Türkiye Cumhuriyeti muz kabuğundan çıktı sanki sizi gibi cahiller..
osmanlının ilk başkenti bilecikte yapılması ayrı üzüntü verici durumdur. zihniyetiniz batsın lan.
Osmanlı türk değildir dolayısiyle izlerinin silinmesinde bir sakınca yoktur.

Osmanlı hanedanlığı ile halkın dede/ata torun bağı da yoktur. Osmanlı bu milletin atası filan sayılmaz.

Kazıyanın ellerine sağlık.
Hristiyan klubü Ab ye girmeye çalışan biz

Seneler önce Natoya giren biz

Dolarla euroyla faizle borsayla iş yapan biz

Turistleri 5 boynuzlu otellerde ağırlayan biz

Ülkesinde içki uyuşturucu kumar fuhuş serbest olan biz

Kanunlarını hukukunu askerini polisini güvenliğini eğitimini öğretimini istihbaratını Medyasını siyasetini ekonomisini ticaretini kültürünü sanatını kısacası bilumum her şeyini batıya uyarlayan biz,

Kızlarımız barbi bebek, erkeklerimiz kılsız tüysüz parlak metroseksüel

Ama silinen osmanlının izleri..
Sanki osmanlının izinde kaybolmuşlar da..osmanlının bırak kendisini ruhu bile mevta olmuş. Batının kıçını yalıyacağız diye düştüğümüz şu hâle bak. Milli bir toplummuyuz yani şimdi biz?? ulan zaten gayri müslimlerden ne farkımız var? Adımız türk sadece.

Ondan sonra abd bize patates ektirmiyor diye zırlayıp durun. Müstehak bize. Yakında zıkkımın kökünü yiyeceğiz hep birlikte.
Yıllarca ata ve cumhuriyet in izini birileri sildi TC yi kaldırdı herkes sustu.
tarih bilmez, sanattan anlamaz chpli yobazlardan beklenen iş. evet.
(bkz: demek ulufeler yattı aktroller)

ben de bugün bir farklılık var nedir acaba diyorum, meğerse osmanlı izleri silinmiş lan.
hangi iz dedigim basliktir.