1. 1.
    kansızlıktır. osmanlı torunu olmaktan utanan tek millet bizim türkler işte.

el gavuru dedesinin değerlerini altın kaplayıp yüksek güvenlikli müzelerde korurken, bizler hırs uğruna eserleri kaldırıp yerine cumhuriyet timsali eserler asıyoruz.

asıl yobazlık bu işte. milleti cahil diye aşağılayıp aynı cahilliği sizler yapıyorsunuz.

https://mobile.twitter.co...tatus/1117847554438258688
    8 -45 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    Osmanlı torunu olmadığımız içindir.

Benim ninemi siken padişah yok kimin ki sikildiyse o düşünsün.
    28 -14 ... consigliere
  3. 3.
    atatürk'ün ve cumhuriyet'in her izine kast eden adamların, aynını chp'liler yapmaya başlayınca yuhalaması, ağlamasıdır. chp'li değilim. ama etki/tepki var. aldığın nefesin karşılığı bile geri vermek. yaptıklarının sonuçlarına ağlamayacaklar beyefendiler.

chp'lilerin bu yaptığını onaylamıyorum. akp'nin yaptıklarını da onaylamamıştım. kültürel değerlere ne olursa, neye inanırsa inansınlar saldırmamalı, sahip çıkmalıydılar. iki taraf da. ama kavga edip mahkemeye düşseniz bile sorarlar: önce kim başlattı.
    6 -5 ... soulngelica
  4. 4.
    (bkz: CHP zihniyeti)
    5 -10 ... isminiunutanadam
  5. 5.
    Selçuklu sultanlarının kemiklerini köpeklere yediren zihniyetin ürünüdür.
    3 ... huluku tanhu
  6. 6.
    Tc yi tüm yurttaki resmi kurumlardan kaldıran zihniyetin vızıltısı.

Türkiye cumhuriyeti diyeceksiniz!
    10 -3 ... atlant isten gelenadam
  7. 7.
    sıradan alçıdan yapılma kabartmalar olduğundan diyor başkan. yapanı ve zamanı belirsiz değeri olmayan şeyler.
    5 -1 ... teflon
  8. 8.
    bundan sonra böyle işinize geliyorsa.
    ülke gerçek sahibine teslim olacak.
    5 -3 ... kafam bir milyon
  9. 9.
    Selçuklu, hanedanları ile alimlerin, bilim adamlarının mezarlarını açtırıp kemiklerini yığın yaprak çöpe atttıran, köpeklere yediren zihniyetin yaptıklarıdır,

http://www.hurriyet.com.t...rini-kopekler-yedi-211262
    2 -6 ... isminiunutanadam
  10. 10.
    Osmanlı öldü iyi oldu şükür.
    5 -5 ... saban filmindeki gulyabani