1. 1.
    yiyorlar efendim durduramıyoruz. dün de aydın belediyesinde sahtekarlıktan meclis üyesi tutuklanmıştı, bugün de başkanla beraber 6 kişi daha ihaleye fesattan yargılanacak.

6 kişinin src sini çıkarın türklükle atatürk ile alakaları yok kürt alevisi. dersimliler. gidin chp li belediyeleri araştırın, cafe, büfe, temizlik, güvenlik ihaleleri hep dersimli kemal'in akrabalarinda.

https://www.akittv.com.tr...ediyede-ihale-skandali-2/
    4 -7 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    linki gülme krizi yaratan haber.
    eğer kim ki yolsuzluk yapıyorsa allah belasını versin.
    eğer ki kim olaya tek taraflı bakıp, inandığı kişilerin yolsuzluğunu görmezden geliyorsa onun da allah belasını versin.
    2 -2 ... kafam bir milyon
  3. 3.
    Kemalizmin kendilerine kalkan yapıp malı götürdüklerini iddia eden haber bakalım yargı ne karar verecek. Demek ki mesele ideoloji değil.
    ... isminiunutanadam
  4. 4.
    kim hatalı, suçlu ise yargı devreye girsin.

şu parti, bu parti diye değil. bizim itirazımız akp ile ilgili tek bir dava olmaması. yapılan yolsuzluk iddialarının sorgulanmaması. siz inanıyor musunuz akp'li belediyelerin tertemiz olduğuna he canım!
    4 ... muhendis tarihci
  5. 5.
    adalet ne zaman tüm partilere eşit işlerse o zaman eleştirebiliriz. muhalefet partilerine uygulananlar akp li belediyelere de uygulanıyor mu mesela? sorun burada.
    ... daikokuten
  6. 6.
    (bkz: Kaynak akittv)
    (bkz: Kaynak götüm)
    1 -2 ... ershan kuneri
  7. 7.
    Şaşırmıyorum. Hangi belediye olursa olsun, hangi parti olursa olsun hepsi yolsuzluk yapacak. Hepsi hak yiyecek. Hepsi iyi şeylerin yanında kötü şeyler yapacak. Hepsi yandaşlarını, akrabalarını yanlarına alacak. Yapacaklar da yapacaklar. Üzgünüm ama gerçekler.
    1 ... gethere
  8. 8.
    aaaa lütfen chp ve yolsuzluk chp ve hırsızlık chp ve zulüm lütfen bayanlar ve baylar chp bunların yanından geçmeyecek kadar şereflidir namusludur(anlayan anladı).
    1 ... fenomenmehmet
  9. 9.
    Konu CHP'nin yerel yönetimleri olunca hiç şaşırtmadı. Bunların iç yüzüne yakından tanık olsanız miğdeniz bulanır o kadar söylüyorum.
    ... bir istanbul beyefendisi
  10. 10.
    yolsuzluk yapmayan belediye mi var ?
    ... anankim skywalker