1. 21.
    (#42124751)
    5 saat bekledim.
    görüldüğü üzere hicbiri de mertce ortaya cikip buna cevap veremedi.
    haydi hayirli traşlar.
    1 -2 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  2. 20.
    akp liler gibi aynı.
    demekki bu ülkenin insanı hep aynı.
    1 ... importer
  3. 19.
    sorun akp chp değil maalesef. sorun bizim karakterimiz. türkler olarak hangi kesimden olursa olsun adam kayırmacılık devreye giriyor. akp zaten sürekli yapıyor, daha 9 eylüldeki ibb toplantısında tevfik göksuya belediyede çalışan 10a yakın göksu soyadlı çalışan olduğu söylendi. tabi ki konuyu geçiştirdi. akp yanlışa yanlış bile demiyor ama chp de eleştirdiği şeyi yapmamalı. kişiler olarak bizler çocuklarımızı doğru şekilde eğitmediğimiz sürece yönetime kim gelirse gelsin türkiyede bu sorunların devam etmesi kaçınılmaz.
    2 ... voyage data recorder
  4. 18.
    beyinsizlik çok zor.

zamanında akp böyle usulsüz atamalar yaptı diye chp'nin de yapmasını meşru ve tepkisiz karşılayan insanlar görüyorum.

çomarların sadece belli bir partiden çıkmadığını gösterdiğiniz için teşekkür ederim. her zaman söyledim, şimdi de söylüyorum. bütün siyasetçiler yalancıdır. nokta.

önemli not: "sen başkan olsan yapmaz mısın?" diyen çomarlara cevabım da "yapmam" şeklindedir. teşekkürler.
    3 -1 ... sogan
  5. 17.
    chp li başkanın amca ve dayı kızını müdür yapması
    1 ... tanerman
  6. 16.
    (bkz: chp yi solcu parti zannedenler)
    1 ... sportmen
  7. 15.
    peki, size o zaman başka bir soru.
    ben diyorum ki özel kalem nezdinde bu hareketi her belediye yapıyor ve normaldir.
    bak tekrar altını çiziyorum, özel kalem ( sekreterlik )
    kastettiğim herhangi spesifik bir konum değil, fen işleri müdürlüğü, ihale işleri müdürlüğü, altyapı hizmetleri müdürlüğü, park bahçeler müdürlüğü değil. bu görevlere hangi partiden başkan liyakatsizlik esasına uymadan bir akrabasını getirirse onun ben .......
    neyse,
    şimdi bu başlıkta chp'Ye bu yaptığından ötürü küfreden arkadaşlar, şunlar için ne düşünüyor?

https://t24.com.tr/haber/...kuruma-yolluyorlar,833020
    https://halktv.com.tr/gun...-ozel-kalem-mudur-400836h

hadi bakalım. zor yerden sordum. işte böyle bok gibi kalırsınız.
    2 -3 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  8. 14.
    Belediye başkanlarının en çok sevdiğim harekettir.
    ... evrenseldudunce
  9. 13.
    kişi kınadığını yaşamadan ölmezmiş.

bunu görüyoruz.
    1 -1 ... bittimiacaba
  10. 12.
    dinciler 18 senedir çaliyeaaaa.
    1 ... baron de la pilihozi