1. 1.
    (bkz: gözleri kalp şeklinde gülen surat)

başlığın tam hali, "chp li yalova belediye başkanı nın amca ve dayısının kızlarını müdür yapması" şeklindedir sevgili amca ve dayı kızları.

az evvel ana sayfama düştü bu haber, akepeli bir erkek arkadaşım paylaşmış. neymiş efandım, ışıklı yalova beladiyesi başkanımız vefa salman amca ve dayı kızlarını müdür olarak atamış. kızgın suratlı emoji koydum tabi.

nesi var şimdi bunun? ışıklı başkanımız adına yakışanı yapmış bir vefa örneyi gösterip amca ve dayı kızlarını işe almış amk, ayhh "amk" dedim özür dilerim nonoşlar. belli ki liyakat söz konusu hem.

ayrıca onu geçtim, olay 2014 yılında gerçekleşmiş. 5 yıl önce yane, ama şimdi ayyuka çıkmış. sebebi belli, ışıklı partimizi zam altında bırakmak tabisi. şimdiye kadan aklınız nerdeydi ayol?

yok efendim, bu atamalardan sonra beladiye harcamaları katlanmış felan, iki müdürlük 51 milyon lira harcamış filan. geçim bunları geçin. biz biliyoruz sizin kuyruk acınızı. ayrıca harcadılarsa harcadılar.

size ne, heykel yabtılar o paraylan! pislikler, yılanlar, at yarakları! işiniz gücünüz ışıklı partimiz ayol! bi rahat verin artık, rahat verin! bırakın da ışıklı başkanlarımız ve kuzenleri işlerini yabsınlar!

yalova'nın kaybedecek bir dakkası bilene yok! bunu o kafanıza sokun! aa pardon, "kafa" dedim bu akepeliler de kafa ne ararsa artık! evet.

http://www.haber7.com/gun...B-2KoF_i8fSVPnrUMuaK0JJGA
    14 -9 ... folkan iyesta cicisler
  2. 2.
    Vay yezid vay.
    1 -4 ... flat head
  3. 3.
    lan olm.

herhangi bir liyakat isteyen göreve getirse linç edelim.
    de ki fen işlerine amcasını getirdi, park bahçelere kayınçosunu atadı.
    ağzına sıçalım o adamın.

ama partisinden bağımsız, herhangi bir belediyede bir başkan, özel kalem müdürünü tabii ki çevresinden seçecek. özel kalem dediğin yer, başkanın randevularını ayarlayan, siyasi ve hatta toplumsal ilişkilerini düzenleyen bir zırıltı. sekreterliğin günümüz jargonundaki adı. bu akpli belediyede de böyle, chpli belediyede de.
    hiç mi düşünemiyorsunuz lan bunu? chpli adam akpliyi, akpli adam chpliyi özel kalem müdürü yapar mı? yapmaz.

onun için bu boş, saçma ve algı yönetimi yapan işleri bırakın.
    8 -14 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  4. 4.
    chp'li olduğu için yapabilir kardeşim. sonuçta adam çomar değil, aydın demokrat, sorguluyor falan. akp yapsaydı hırsız derdik.
    10 -3 ... masklavi
  5. 5.
    Akp'li yapsa gündem olmaz Chp'li yapsa buralar dolacak vaziyet alın.
    3 -4 ... kunluurabiye
  6. 6.
    Akp'li yapsa gündem olmaz Chp'li yapsa buralar dolacak vaziyet alın.
    3 -1 ... kunluurabiye
  7. 7.
    17 yıldır akpliler bu haltı yiyor, chp yapınca mı zorunuza gitti beyinsizler? Asıl akp yapınca iyi ama chp yapınca kötü dimi?
    iki yüzlüsünüz, adisiniz amk.

Ayrıca, günümüz Türkiye’sinde normal olandır.
    5 -11 ... goddesss of darknesss
  8. 8.
    Olay şu ak parti yaparsa olmaz haksızlık ama chp yaparsa haklı yapmıştır. Işte aradaki fark bu eleştiriye tahammülsüzlük. Bunu başlatan malum zihniyetti çünkü ak partililer hep yakınlarını alıyor vs. Diyerek başladılar. yani buna karşıt olan eleştiren chp ise neden kendi yapar ki. Sana gelince "tabiki chp li alacak ak partili alacak değil ya" olan durum bana gelince neden "tabi ki ak partili alacak" olmuyor.
    4 -3 ... desifreleyici
  9. 9.
    siz okuduğunuz anlamıyorsunuz lan. analiz ve idrak etme yeteneğiniz yok. sizle tartışılmaz. adam çıkaramıyor at gözlüğünü. hala chp'yi savunduğumu düşünüyor.
    chp li başkanın amca ve dayı kızını müdür yapması
    bak, bilal'e anlatır gibi anlatıyorum.
    akp bir parti, açılımı adalet ve kalkınma partisi.
    chp de bir parti, açılım cumhuriyet halk partisi.
    ikisi de bu ülkenin partisi.
    bu ülke neresi? türkiye.
    türkiye'de belli bir periyotta ne yapılıyor? belediye başkanlığı seçimi.
    belediye başkanı ne? şehirlerimizi teslim ettiğimiz, yollarımızı, parklarımızı, altyapımızı yapan kurum.
    her ikisinden seçilen başkanların randevularını, özel ilişkilerini ayarlayan bir insan var.
    kim bu? özel kalem. ( insan bu, kırtasiye malzemesi değil )
    özel kaleme kimi atarlar? en yakınlarını.
    bu parti bazında değişir mi? değişmez.
    kapiş?
    5 -8 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  10. 10.
    Tamam da kardeşim Bunu ak parti yaptı diye vurdunuz vurdunuz.
    Yaptığınız bu algı ve kara propaganda sonucunda ak parti buyuksehir belediyelerini kaybetti.

Madem normaldir niye ak parti yapınca kıyametler kopardılar bazı put kafalar?
    5 -3 ... iyneci bey