1. 1.
    süphanallah. silivri belediye başkan adayı özcan ışıklar beyfendi islamın şartlarından birini yerine getirirken basılmış.
    allahım esirgesin. benim oyum chp ye abi.

chp li adayın kumar masasında basılması

https://m-sabah-com-tr.cd...ar-masasinda-goruntulendi
    1 -7 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    bir chpliye yakıştıramadım, akp dinine dönmüş anlaşılan.

yarında akp den aday olur görürsünüz.
    1 ... dergah sovalyeleri
  3. 3.
    başbakan ve meclis başkanlığı yapmış olup şu an kimse yemediği için istanbul adayı yapılacağı konuşulan bin atlı akınlarde şen adamın oğlunun singapur'da kumar masasında islamın şartlarından birini yerine getirirken basılması kadar vahim değilse de cidden üzüntü veren olay.

(bkz: binali yıldırımın oğlunun kumarhanedeki fotoğrafı/#32175832)
    5 ... high voltage
  4. 4.
    chp li adayın kumar masasında basılması

allah esirgesin tabi. ayıp yani böyle şeyler.
    1 -1 ... serdarsl06
  5. 5.
    boşuna demiyoruz chp iktidara gelirse her yer pavyon meyhane kumarhane olur diye .

chp bizi haklı çıkarmaktan ne zaman vazgeçecek acaba .
    1 -5 ... tiamat
  6. 6.
    adam kumarın yasal olduğu ülkede "kumar" oynamış. bunun haber değeri taşıyan yanı neresidir onu anlayamadım.

sabah kumar olayına kafa yoruyorsa binali'nin gemicik sahibi tosun oğlunun singapur'daki görüntülerini yayınlasın.

yok amacı "siyasetçi" eleştirmekse, yolsuzlukların sayıştay raporuyla kanıtlandığı akepe belediyelerinden bahsetsin.

hoş nasıl bahsedecekler. yolsuzluğun 1 numaralı adresi turkuvaz medya grubu zaten. ahmet çalık adlı zat nereye kaçtı, ilk önce ondan bahsetmeleri lazım.
    2 -1 ... bugun variz yarin yokuz
  7. 7.
    Yetim hakkı yenirken ölü numarası yapmış orospu çocuklarını rahatsız etmiş olaydır.
    1 ... old mac donald