bugün

izmir'e hoş gelen değil, kurucu partisini karşılayan gerçek izmirlilerin oluşturduğu kalabalıktır.
kılıçdaroğlu show devam ediyor...

erzurumda başörtücü, siirtte kürtçü, ankarada ülkücü olan kemal kılıçdaroğlu bugün izmirde de atatürkçü olacak...

o değil de "avukatlar mahkemeye atatürk rozetiyle giremez" diye götünü yırtan dünün akp yalakası sema pekdaş'ı takdim ederken acaba hiç yüzü kızaracak mı merak ediyorum.
Mahşer görmemiş şahıs iddiası. Ak parti mitingini seyrettirsin ya la biri am bitlerine.
sadece izmirlilerin olduğu, paralı ak koyunların gelmediği mitingtir.
akp'nin photoshop efektleri ile desteklediği mitinglere mahşer diyen embesilleri de görmemize yarayan kalabalıktır.

o değil de nasıl bir utanmazlık ki Türkiye nin her yerinden izmire otobüslerle insan getirip bakın izmir'i fethettik diyebiliyorsunuz. acayip yaratıklarsınız vesselam.
izmirli kemalist kızların doldurduğu mitingdir. mini etekli, taytlı kızlar bıngıl bıngıl memeleriyle şov yapmaktadır. heyecandan zıplayan kemalist kızlar kilotsuz vajinalarını arkalarındaki erkeklere sürttürmektedirler. zevkin doruklarında eğlenirler.
(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
yorumlarda gerizekalıların bolluğu görülen partinin kalabalığıdır.

ulan mal, izmir'in geçmişi demokrat partilidir neyin kafasını yaşıyon sen?

ulan koca izmir kendine Atatürkçü diyor ve Atatürk'ün sırtından geçinip eylemde Atatürkten zilyon uzak bir partiye bu kadar sarılıyor. Atatürk görse bugünün tablosunu hepsini denize dökerdi be.
saat kulesinin önünde hatıra fotoğrafi çektirmezler çünkü toplama değildirler.
Burada Konyalı var mı? Yok. Allah Allah. *

insanı şaşırtan kalabalıktır.
Mitingleriniz daha kalabalık da % 50 oyu annen mi aldı diye sordurtan kalabalık.
cumhuriyet mitinglerinde de çok kalabalıktı. sonra ne oldu? tırt.
o kadar olsun ne de olsa izmir cehapenin kalesi diyorlar.

ancak bu seçimlerden sonra binali yıldırım izmir'i alınca o kalabalığın ne olduğunu anlayacağız.
gerçek izmirlilerin katıldığı mitingdir.
ah ne güzeldir şimdi oralar.
laikçi teyze ve amcalardan oluşan halktan çok belli bir kesimden ibaret kalabalık. chp ye oy vererek metrosuz, külüstür belediye otobüsleriyle yaşamaya devam etsinler.