bugün

Polise katleden diyor resmen.

https://twitter.com/CHP_i...tatus/1369905932205973507
Bu olaylardan sonra insanlar nasıl halen pkk nın ikinci partisine oy atabiliyor aklım almıyor. Atatütke sebep oy atıyorsanız şayet Partinin atatürk ilke ve inkilapları ile uzaktan yakından alakası yok.
biden effect.
canan kaftancıoğlu tarafından atılan twittir.
chp istanbul il baskani canan kaftamcioglu.

dumduz yeni nesil chp zihniyetini temsil eden twittir.
Kanas canan'ın yediği halttır. Nemrut karı, her yerden çıkıyor. Bu vasıfsız resmen partiyi yönetmeye başladı. Bundan izinsiz çişe gidebiliyorlar mı acaba?? Sanmıyorum..

Aynen böyle devam anasını satayım.. Akepelilerin ekmeğine yağ sürün böyle.. Bir de şu kanas canan'dan bıkan chp'lileri hiç çözemiyorum. Senin dersimli liderin, onu bu mevkiye getirdi. Suç tamamen onda yani. Ona yönelteceksin oku..

Bence chp'nin iktidar olma gibi bir hedefi yok. Konumlarından gayet memnunlar. Ne de olsa %25 oy garanti. Ülkenin muhalefeti de bozuk, iktidarı da.. Bir halt olmaz bunlardan.
Kemalistlerin sadece eksileyip geçtiği bir başlık.
Yazmaya yüzleri yok çünkü.
Partleri pkk ile iş tutuyor.
Daha dün PKK açılımı diye Türk ismini Türk bayrağını Türkiye Cumhuriyeti devletinin adını başkentini tartışıp anayasadan Türk kelimesini çıkarmayı konuşanlar, fetö ile kol kola olanlar, ekranlarda kanaat önderi pozisyonunda apo mektubunu ve Osman Öcalan röportajı ile oy hesabı yapan bugün sözlükte milliyetçilik vatanseverlik taslıyorlar ya...

https://youtu.be/38rRO9udVfs

Gerçekten komiksiniz.

Edibüdü: bu süper (!) zekalara uyup cehapeyi savunuyorum ya...
Kendimi sinirden dövesim geliyor.
CHP biraz daha nasıl oy kaybedebilirimin denemesini yapıyor...
--spoiler--
kemalistlerin sadece eksileyip geçtiği bir başlık.
--spoiler--
Birincisi, "Kemalist" biri olarak CHP ye yazıklar olsun diyorum.
ikinciside Allah kimseyi AKP'li değilse, chplidir yada kemalist ise illaki chplidir sanacak kadar dar görüşlü, kıt akıllı yaratmasın.
ama habur, oslo meğri meğri uff yaa laiklik elden gidiyea bunların dert ettiği şeye bak. Atam sen kalk biz uyuyalım ya uff. Atam izindeyiz. ~ cehape beyanı.

ata dedikleri herhalde öcalan sanırım.
Chp de skendallar bitmez korkmayın.
teröristle mekir mekir çeken deyyusların derdine bak ?

akape + mhp = pkk.
şaşırdık mı hayır?

bunlar sittin sene iktidar olamaz, evet.
polisimizi küçük düşüren davranıştır.