bugün

En azından kuyruğun sonunda bir şeylere sahip oluyordu vatandaş şimdi kuyruk yok çünkü vatandaş alım gücünü yitirdi.
kuyruk problemi maalesef hâlâ bu ülkenin kanayan bir yarası. ben isterim ki surilerin avantaları tek tuşla direkt online kartlarına geçsin. benim ödediğim vergiyle avm'de cırt atarak geçirebilecekleri o değerli zamanlar banka önlerinde, kuyruk köşelerinde boşa gitmesin.
görsel
görsel
görsel
Bir talep.
görsel

görsel

görsel

görsel

senin gibi cahiller yine anlamaz ama paşam sen bilirsin.

t: akp iktidarı kuyrukları.
ergen çocukların çok sevdiği "cehape iktidarken yağ bulamazdık yaağğğğğ" masalının günümüze uyarlanmış halidir. bazen suratıma söyleyen denk geliyor gülmekten konuşamıyorum sabiler ile. yaşı daha 20 lerin başlarında sanki o günleri görmüş yaşamış gibi anlatıyor bende "hee heeee" diye tasdik ederek dinliyorum. ciddiye almaya çalışıyorum bazen gerçekten sevdiğim çocuklar oluyor ama mümkün değil ciddiye alabilmek bir yerde kahkahayı patlatıyorsun bozuluyorlar..

oysa azcık okuma alışkanlıkları olsa azcık akılları pipilerinden başka yerlere kayabilse ve herkesin her söylediğinin doğru olmayacağını bir sökebilseler böyle aptalca muhabbetlere girmeyecekler ancak işte elden bir şey gelmiyor. zamane çocukları dengesiz beslenerek ve sıfır eğitim ile büyütülüyorlar ellerinin altında "internet" gibi bin yılın icadı var ama arama yaptıkları konular hep xxx li şeyler olunca bilgi sahibi olamıyorlar. dönemim şartlarının getirdiği ambargoların sonucu o günlerin yaşandığını bir kavrayabilseler var ya ülke harbiden mancınık ile fırlatılmış gibi ileriye doğru gidecek göreceksiniz. adamın birisi çıkıyor bazı masallar anlatıyor bu çocuklarda biraz karınları doyduğu için birazda mahalle ağzı ile konuşulduğu için reis deyip olmayacak adamların peşinden koşuyor. sene 2016 zaman dediğim gibi internet zamanı üstelik her şey elinin altında takıldığın yerde arama motorlarına yazıyorsun dünyanın tüm bilgisi önüne seriliyor..
Kuyruk özledi isen git üçüncü köprüye orda yapılmışı var.
Senin gibi taşra kurnazı plakaya traş köpüğü sıkıp hgs den beleş geçiyor diye senin gibi taşra kurnazı yönetici gişelere bariyer koymuş .işte sen gibi halk ve sana layık yönetici.
bu nasıl bir ahmaklıksa; elinde samsung telefon ile ''tüp sırası bekliyoruz'' diye selfie çekip instagram da paylaşılacak sanıyorlar.
yıl olmuş 2016 hala chp iktidar olduğunda şeker sırası bekleyeceğini zanneden insanlar var.

gülmeyin kafadan kontak olabilir.
" ama hırsızlar kuyrukta beklemese " dedirtir.
sapık, yobaz, hayalperest, kara cahil ve koyun. 5 in 1. günümüzdeki manzaradan daha iyi bir manzara olacağı kesin anlattığın kuyruk.
kuyrukta beklemek istiyorsan adliyede bekle denilesi... ülkede suç ve suçlu patlaması yaşanırken...

(bkz: amip aklını senin)

edit: chp li değilim. *
chp iktidar olsa da biraz kuyrukta beklesek arzusudur. tüp olur, seker olur, un olur fark etmez yeter ki bize kuyruk olsun.

kuyruk iyidir kuyruk. az cok demeyelim bekleyelim arkadaslar.

belki öndekine falan süttürürüz de, nesemiz de yerine gelir.

sözlük yazarlarinin olasi itiraflari: bugün tüp kuyrugunda beklerken öndeki kiza süttürdüm sözlük. sikimden 2 damla yas akti.