1. 1.
  ak parti iktidarında hızla artış gösteren pedofili, taciz, tecavüz haberleri ile adeta yıkılan chp kurultay üyelerinin sayın kemal kılıçdaroğlu'n dan beklediği seçim vaadidir, 6 lı koltukta çocuk sarhoş edip s*kmeye çalışırken yakayı ele verip manşet olan yoldaşlarım.

  sayın kk nın yapamayacağı, pratiğe geçiremeyeceği bir vaat değil aslında. bence seçim öncesi böyle bir durum üzerinde çalışması menfaatleri açısından önemli.

  hem kendine kızgın , ifşa olmaktan korkan il teşkilat başkanları falan da bu sebeple kendisine tekrar sempati de duyabilir.

  örneğin chp iktidar oldu, ardından kemalist bir kardeşimiz pedofili ile dolup taşmış örnek bir kardeşimiz iç güdülerine yenik düşerek bir sabiyi sarhoş edip s*kmek üzereyken yakalandı.

  sıkıntı yok. yandaş basına bir telefon anında olay sümen altı. muhalif gazete ve tv' lerin kapısına kilit vurulmuş zaten.

  işte bu. bakın hiç pedofili, taciz , tecavüz haberi gelmiyor değil mi? oh mis amk.
  ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  Napıyon arap eğleniyor musun? Örnek gösterdiğin olayı ortaya çıkaran chplilerdi peki akp de olduğunda ne yapıyorlar kurban kesip mağdurun ailesine para verip kapatıyorlar. Fark bu kadar açık ve nettir.
  1 -1 ... shizi