1. 1.
    dalan varken de böyle olmuş. ekrem geldi yine aynı. bu allahsız cehapeliler yüzünden allah bizi cezalandırıyor. anlayın artık. evet.
    8 -9 ... be happy yine yine yeniden
  2. 2.
    Bir örnek verecek olursak Uludağ sözlük bu dramatik olayın en canlı örneği. Adamlar işi gücü bırakmış sabahtan akşama kadar islamla dinle peygamberle uğraşıyorlar. Bu uğraşanlar bilin bakalım hangi partili? Bildiniz chp! Peki yüce rabbim kendisine düşman olanla rahmetini paylaşır mı? Bu daha iyi günleriniz istanbul. işin bir başka trajik boyutu ise durum ankara'da da aynı maalesef. 34 yaşındayım, ne böyle kasım ayı gördüm ne de böyle kuraklık. Daha kötüsü ise önümüzdeki 15 günlük periyotta ne bir tek damla yağmur ne de kar görünmüyor. Allah sonumuzu hayır etsin. Böyle giderse helak olucaz.
    6 -9 ... zall bana hep abi der
  3. 3.
    eheheh abdeste gerek kalmamasından ötürü.
    4 ... lipsos
  4. 4.
    Chp nin yönetmediği illeri de ne hikmetse sel alıp götürüyor. yok mu bu işin ortası arkadaş.
    5 -2 ... biraylakadam
  5. 5.
    He AMK, istanbul son 25 yıldır Venedik gibiydi de...
    4 -3 ... thebiggraywolf
  6. 6.
    Dalan chpli mi amk sığırı.
    11 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    baktı saraylı ... doğalgaza %70 zammı dayadı, merhameti bol yüce rabbim kullarına acıdı, havaları ılık tutuyor.
    9 ... ben de yazdim
  8. 8.
    toplanın hacılar yağmur duasına....
    de hadi...
    ... yoksun hala nerdesin mahmut
  9. 9.
    Belediye meclisindeki akp encümenlerinin sayı fazlalığından dolayıdır. Onlar azalınca allah rahmetini gösterecektir.
    3 -2 ... nagam
  10. 10.
    Kahrol cehape al sana yağmur bombası.
    1 -1 ... dalvadoor sali