bugün

görsel
aynen kardeşim. sınırdaki koruculara ve kolluk kuvvetlerine uyuşturucu konusunda görmezden gelin diyen de chp zaten. 100 araç giriyor ülkeye birini çevirip haber yapıyorlar. sonra ülkede uyuşturucu ile mücadele var. yemezler.
http://www.cumhuriyet.com...akkinda_suc_duyurusu.html

Bizde yalan yok kanıtlı hemde pkk , dhkpc gazetesinden aldım ki chp liler bahane bulamasın yine uydururlar hainlik onlarda zirve.
hukuk devletini savunmanın uyuşturucu satıcılarına destek olarak algılanması için ne içiyoruz?
ortaokullu düzeyinde bir muhakeme örneği.
sonra anasına sövünce küfür etti oluyoruz.

bunca senelik hukukçuyum defalarca yurtdışında bulundum gittiğim hiçbir yerde hiçbir kamu otoritesinin "kanuna uymayın vurun öldürün sorumlu benim" dediğini görmedim, duymadım.

bu tip hastalıklı düşünceyi savunan gönülsüz ilişkinin hayırsız sonuçları genelde türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde bulunmuyor, neden? çünkü başına gelecekleri biliyor lakin hukuku, kanunu nizamı savunmayı da kendilerine zul görür bu tip yaratıklar. aynı askerlik için bedelli bekleyenin kapak fotoğrafında jadarma komando olması gibi.

hakeza yukarıdaki tipin de dün çıktı foyası meydana fransa dan sallayan, kendi ülkesine gelip bunları söyleyecek cesareti bulunmayan ve vatanseverlik kisvesi altında bu işi parayla yapan bir adet satılık klavye.

edit: birazdan ben çok vatanseverim vs diye saçmalamaya başlarsa diye; ailemde 8 adet subay -ki bunların 3 ü general- mevcut. açıklamayı yapan bakan ın çok yakınında 2. derece akrabam olan insan var ülkemin 33 tane ilini gezdim yani özetle buna pabuç bırakmayacak kadar vatanseverim ha bide fransa dan değil ülkenin kalbinden istanbul dan yazıyorum, caiao.
Bu davranıştan “chp uyuşturucu satıcılarına destek veriyor” anlamı çıkmaz.
aynen aynen hee evet öyle amk.
görsel
görsel
kardeşim madem uyuşturucuya,suça kendinizce bu kadar gaddar insanlık dışı cezalar vermek istiyorsunuz.
aynı barbarlığı çocuklara tecavüz eden dindarlara da yapsanıza,çocuk sikmek uyuşturucu satmaktan daha hafif bir suç mu?
yoksa 9 yaşında bebeyi hamile bırakmak sizin kitabınızda suç değil mi?
soylunun o cofcof' lu sözünün üstüne bir bardak su içtiğinden haberi olmayan akkoş başlığı.

not: uyuşturucu ve satıcısı " sorunu " bacaklarını kırarak çözecekseniz,
savcıya, mahkemeye ne gerek var. o kadar adalet sarayına ne gerek var. hapishaneye ne gerek var.
boşa masraf. biri suç mu işlemiş kır bacağını, kolunu gitsin.
ağır suç mu işlemiş sallandır gitsin.
lan bu akkoşlar harbiden malın önde gideni.
Cehaşpeli vekillerden kime destek kime köstek geleceğini anlamak için basit bir turnusol testi vardır.

Bir şey bu memlekete ve öz halkına faydalıysa, cehaşpeli vekiller ona karşıdır.

Bir şey bu memlekete ve öz halkına zarar veriyorsa, cehaşpeli vekiller ona destektir.

(Bkz. Ekonomik büyüme, sağlık reformu, okul kitaplarını devletin dağıtması, akıllı tahtalar, askeri vesayetin kaldırılması, köprü, havalimanı, karayolu, hızlı tren gibi çalışmalar, iha, siha, casusların tutuklanması, alman - ingiliz - abd ortak yapımı gezi olayları, fetö, dhkp-c, pkk ile mücadele vs vs vs . Yoruldum.)
zaten mhp ve akp zamanında patlamadı uyuşturucu bonzai ve her bokum en iğrenç kimyasal...

mecidiyeköyde her saat kriz geçiren biri var. herifler kalkmış chp diyor.

anti madde varsa anti nöron da vardır. göt kılları bunun en büyük kanıtıdır.
Bir içişleri bakanı(!), yani bakkal ahmet, kapıcı hüseyin falan değil, bir içişleri bakanı yasayı, yargıyı, hakkı hukuku falan siktir edin dercesine ayak kırmaktan bahsediyor, başka biri suçlu yasalarla cezalandırılmalı mantığıyla tepki verince kötü oluyor, dallamanın biri bunu chp nin suçluyu desteği olarak lanse ediyor, ve arkasındanda bir sürü dallama buna artı veriyor.
Ulan sizle aynı kanı taşıdığıma utanmadığım bir gün geçsin be....
chp şu sıralar aklısıra ve de iyi niyetle bir şeyler yapmak istiyor, ama; şaşkın ördeği oynasalar ancak böyle oynarlar. adamlar neyi, ne zaman, nerede, nasıl kullanacakları konusunda kifayetsiz olduklarından ellerine ne alırlarsa ellerinde patlıyor*.
anlıyorum sizi

bu da gizli bir cehapeli olsa gerek

kafalar pırıl pırıl.

http://ilerihaber.org/ice...inle-yakalandi-66127.html
güncel Önemli Başlıklar