1. 1.
  chp den hdp ile güç birliği olacağız açıklaması
  YORUMSUZ!
  CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, PKK'nın siyasal uzantısı HDP ile "güç birliği" yapabileceklerini söyledi. Güç birliğinin AKP-MHP ittifakına karşı olacağını belirten Özkoç, HDP ile ortak siyasi tavır ve eylem içine gireceklerini ifade etti. https://t.co/1C1dZ5zGKm https://t.co/hQjHkdbJ4n
  12 -8 ... karniyarik ici
 2. 2.
  insanlar neden bu kadar aptal anlayamıyorum, politikacılar geri planda tek zaten, en yaygın zihniyetleri tek tek ayrı ayrı ele alan bu politikacılar, her türlü seçiliyor, ve insanları tek kaynaktan yönetiyor ve sömürüyorlar.

  bu kadar organsızlık fazla.
  1 -2 ... tapmadiyentanri
 3. 3.
  Beyinsiz beyin özürlü mahlukat çözüm süreci neden yapıldı? Doğuda ki halkı pkk propagandasından kurtarıp devlet varlığını göstersin diye. Gidip doğuda siyaset yapıp türk bayrağını açtı mı açtı. Chp ne yaptı devlet yerine pkk uzantısı hdp ile birlik oldu oy istedi oy verdi. Televizyon kanalları selo selo diye inledi halk tv, cumhuriyet, sözcü, fox, doğan medya pkk barajı aşsın diye yırtındılar sırf devlet düşsün çaresiz kalsın diye. Birlikte iyi salladık , barajı geçince taklalar, hdp ye siper olma, pkk kanallarına siper olma. Barzani kuzey ırak da üssümüz bulunması açısından önemli barzani işimize yararsa kullanır azarsa kulağını çekeriz. Barzani ile mecbursun görüşmeye ki orada bi bölgede etkinliğin olsun. Bir çok pkk operasyonu barzani peşmerge desteği ile oldu. Ha yanlış yaptı mı yaptı yanlış yapıncada gereken yapıldı. Salih müslim kimdir nedir bakıldı sonra devlet çıktı dedi pyd pkk ile aynı. Chp ne dedi hayır pyd pkk değil diye. Hala chp inatla pyd yi kollamaya afrin operasyonunu baltalamaya çalışıyor. Allan biri devlet tabiki araştıracak bakacak. Devlet pkk bu dedikten sonra chp niye pkk yı koruyor bire dingil. Bak bir foto abd nin pkk nın nefret ettiği eşref bitlis paşa barzani ve talabani. Neden çünkü yeri geldi pkk operasyonları için destek verdiler. 1994 , 1997 operasyonlar. Pkk hali hazırda barzaniyi sevmez sunni kürt olduğu için müslüman olduğu için.barzani oglunu monte edebilmek için olmayacağını bile bile refarandum yaptı. Pkk, talabani, goran zor durumda kaldı. Türkiye bi diklendi her yerden tıpış tıpış çekildiler.
  chp den hdp ile güç birliği olacağız açıklaması
  7 -5 ... karniyarik ici
 4. 4.
  “Bu kirli ittifaka karşı ilk önce Genel Kurul’da CHP çok net bir tavır koyacaktır. Bu arada bu kirli ittifaka karşı çıkan diğer siyasi partilerimizle görüşmelerimizi sürdüreceğiz. Sivil toplum örgütleriyle, sendikalarla, meslek odalarıyla, buna karşı çıkan tüm bileşenlerle bir araya geleceğiz. Burada bir güç birliği elde etmeye çalışacağız.”

  Bu cümleden hdp ile güç bitliğini nasıl çıkardın sayın iyi aile çocuğu.
  2 -1 ... shizi
 5. 5.
  ''Yetmez ama Evet'' Propagandası yaparken Sesi çıkmayan vatanseverler iş Chp ye gelince nasıl köpürüyor.

  Bitmiş bir Mhp ile ittifakınıza karşı Chp sizi izleyecek mi?
  4 -2 ... izmir ne taraf
 6. 6.
  akp pkk ile masaya oturdu.
  bunun üstüne kimse çı-ka-maz.
  hdp siyasi bir parti değil mi amk?
  akp sokmadı mı olm hdp'yi meclise?
  bu nne yüzsüzlük amk ya.
  akp yapınca iyi chp yapınca auuww

  amk ikiyüzlü köpekleri.
  2 -4 ... munir bey
 7. 7.
  akp pkk ile masaya oturdu.
  bunun üstüne kimse çı-ka-maz.
  hdp siyasi bir parti değil mi amk?
  akp sokmadı mı olm hdp'yi meclise?
  bu nne yüzsüzlük amk ya.
  akp yapınca iyi chp yapınca auuww

  amk ikiyüzlü köpekleri.
  2 -3 ... munir bey
 8. 8.
  CHP HDP ismini vermemesine rağmen açıklamanın içine HDP'yi kattınız. E siz bu partiyle barış süreci yönetmediniz mi? işinize gelince Kürt kardeşlerim işinize gelince PKK'lılar.

  CHP açısından en iyi senaryo 2.tura Erdoğan ve CHP'nin adayı kalacak. 2. tur hem Türk milliyetçisi hem Kürt milliyetçisi seçmeni ortak ilkeler(çoğulculuk, parlementer sisteme dönüş,adalet, ekonomik vaadler) etrafında CHP adayına oy vermesi sağlanacak. CHP açısından başka daha iyi fikri olan varsa söylesin.
  -1 ... birentrymvardinleyin
 9. 8.
  bir akp seçmeninin ne kadar dönek, arsız, yüzsüz ve hayasız olabileceğini bizlere göstermiş açıklamadır. Pkk, hdp, terör ve teröristten en son şikayet edecek akp'dir. Ypg başı Salih Müslim, Sınırdan suriye'ye geçirdiğiniz Peşmergenin başı Barzani, şartlarını iyileştirdiğiniz ve çözüm sürecinde görüşlerini aldığınız öcalan, valilere talimat verip çözüm süreci safsatası boyunca teröriste göz yuman alçak ve hainler sizsiniz oğlum.

  Şimdi kalkıp bana hdp ile işbirliği yapan chp'nin hain olduğunu mu izah etmeye çalışıyorsun. Hahahahahasssiktir.
  1 -1 ... rainheart
 10. 9.
  chp den hdp ile güç birliği olacağız açıklaması
  3 ... timur cengiz hulagu