1. 1.
  chp demirtaş terörü bitirmek istediği için içerde
  https://twitter.com/sputn...s/984574387138392064?s=19
  2 -4 ... karniyarik ici
 2. 2.
  chp demirtaş terörü bitirmek istediği için içerde
  Chp pkk olduğu tescilli artık.
  1 -1 ... karniyarik ici
 3. 3.
  akp li herhangi bir bakan milletvekili hatta en ön sıralarda olanlar bile aşırı saçmalayınca "bu akp yi bağlamaz onun kendi fikridir" deniliyor ancak chp den herhangi bir milletvekili bir açıklama yapınca" tüm chp ve chp ye oy veren herkeş" deniliyor.

  hani ipnelik diyeceğim buna ama ipneliğin bile bir adabı vardır. bu bambaşka bir şey adı konulamıyor..
  6 -5 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Önce bir herife yardır sonra akp ye laf et amk.

  Herife tek laf etmiyor hala akp yardırıyor somak.
  1 -2 ... frekans
 5. 5.
  ak çomarların hemen "onco horofo yordor" diye ağızları dolu dolu müdahil oldukları durumdur. sizin gibi ithal sığırlar varken bizim laf etmemize gerek mi var. adamlar nefes alsa sözlüğe sırtlan sürüsü gibi doluşup zamanında aynı yatakta yattığınız pkk veya fetoya hizmet etmek ile suçluyorsunuz zaten.
  3 -4 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  Bunu söyleyen chp genel başkan yardımcısı 17 kez ziyaret eden chp, birlikte sallayan chp, pkk , pyd terör örgütü değil diyen chp , tüm vekilleri başkanı dhkpc, pkk, fetö ye siper olan chp , suriye kuzeyi pyd olmalıdır diyen chp , tüm pkk lı , dhkpc li öğrenci , akademisyen , teröriste siper olan propagandalarını yapan chp ve utanmadan akp diyen var. Yok çözüm megri megri der bi bok bilmez. Devlet türk bayraklı miting yapıp pkk yı istemeyen kürtleri kucaklarken hdp yi barajı geçirten chp , kendinden çok hdp ye çalışan chp. Devlet o çözümü yapmasaydı doğuda gezi gibi isyan çıkartacak kahpe parti chp. Tüm vekiller teşkilat dhkpc li pkk lı hala akp megri megri. Lan dallamalar barzani işine yararsa kullanırsın yaramazsa haddini bildirirsin. Eşref bitlisin bile fotosu var barzani ile. Önemli olan ne için yapıldığı bugün marksist chp marksist pkk , dhkpc ve hain fetö ortak çalışıyor. Çünkü hepsi emperyalizmin köpeği.
  1 -1 ... karniyarik ici