1. 1.
  ilk söz;

  içimizden şerefsiz tecavüzcüler çıktığında değil, susup görmezden geldiğimizde o tecavüzcülere benzeriz...

  Son iki ay içerisinde farklı bölgelerdeki iki yüksek mevkiye sahip CHP'linin tecavüzcü olduklarının ortaya çıkması büyük olay oldu.

  iki ay öncesinde CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay S.T. adlı bir kadınla zorla birlikte olduğu ve olayın örtbas edilmesi için kadını ailesine zarar vermekle tehdit ettiği için tutuklanmıştı.

  Kaynak;

  https://www.ensonhaber.co...t-deniz-atabayin-tutuklan

  Dün ise benzer bir olayın istanbul'da yaşandığı ortaya çıktı.

  Maltepe CHP ilçe Başkan Yardımcısı U.K., genç bir kadına tecavüz suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

  CHP'nin Maltepe ilçe Başkan Yardımcısı U.K., 20 yaşında genç bir kadını zorla alı koyup şiddet uygulayarak cinsel saldırı suçundan gözaltına alındı. Savcılık tarafından tutuklanması istenen U.K. çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olay 20 Kasım 2020 günü Beşçeşmeler bir kafeteryada yaşandı.

  Kafasında bardak kırdım, saçımdan sürüye sürüye...

  U.K. ile sevgili olmadıklarını bir mekanda buluştuklarını anlatan Z.Y. isimli kadın, kafede kimse kalmayınca kalkmak istediğini ancak U.K'nin buna müsaade etmediğini söyledi. Kendisini üzerine çektiğini bu sırada kafasına bardak vurduğunu anlatan Z.Y., U.K'nin saçından sürüyerek kendisini tuvalete götürdüğünü anlattı.

  'Seni burada ... ve öldüreceğim...'

  U.K.'nin kendisini tuvalette darp ettikten sonra ağzına cinsel organını zorla soktuğunu anlatan Z.Y., şunları söyledi: "Bu sırada aynaya bakarak kendini tatmin etti. Bağırdım ama 'bağırma seni kimse duymaz' dedi. Ben kendisine yalvardım ama o bana vurmaya devam etti. Kapıyı kilitledi ve 'seni burada s...ğim ve sonra da öldüreceğim' dedi."

  işte Z.Y. isimli kadının savcılıkta verdiği ifadenin tam metni...

  chp de hızla artan tecavüz vakaları
  chp de hızla artan tecavüz vakaları

  Gece saat 12:00 gibi kafeden çıkarak U.K.'nın bir arkadaşının evine gittiklerini ve orada kendisine pansuman yapıldığını anlatan Z.Y., daha sonra U.K.'nın arkadaşının kendisini eve bıraktığını söyledi.

  Saldırıyı örtbas etme çabası...

  Tecavüz olayının patlak vermesinin ardından olayın üzerini örtmek için bazı kişilerin devreye girdiği ve genç kadın ile ailesiyle görüşülmeye çalışıldığı ortaya iddia edildi. Yaşananlara ilişkin CHP il ve ilçe yöneticileri ile CHP kadın kollarının ilçe yöneticilerinin sesiz kalmasını trajedi olarak nitelendirildi.

  chp de hızla artan tecavüz vakaları
  chp de hızla artan tecavüz vakaları

  Maltepe CHP yönetimi, geçtiğimiz günlerde Maltepe meydanında ‘Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ kapsamında kırmızı şemsiye dağıtmıştı.

  Kaynak;

  https://www.internethaber...n-tutuklandi-2144826h.htm

  Son olarak;

  Kemal Kılıçdaroğlu'nun büyük uğraşlara rağmen olayların üstünün kapatılamaması üzerine "Elinde kaset olmadan kimseyi tehdit edemezsiniz. Bu kabul edilemez. Böyle bir şey olabilir mi ya? Ben size böyle mi öğrettim." dediği öğrenildi...
  7 -5 ... cool cedi calm
 2. 2.
  Rezil herifler.

  chp de hızla artan tecavüz vakaları
  1 -6 ... oberst
 3. 3.
  Görünen o ki tarafsız ve objektif bir şekilde dünyaya bakan insanlarımızın sayısı oldukça az.

  Şerefsizlik, haysiyetsizlik nereden gelirse gelsin buna tepki koymak yerine arkadaşın yazdığı şeyi eksilemişler.

  Bunu eksileyenler katiyen CHP'li değildir, bunlar olsa olsa Seyit Rıza aşığı, Tunceli'ye Dersim diyen, CHP'nin içinde dhkp-c sempatizanı zorbaların olmasına sevinen Sahte Atatürkçülerdir.

  Ayrıca bu tip vakaların artmasının tek sebebi CHP'den Kuvay-ı Milliye ruhu olan Gerçek Atatürkçülerin çıkartılması ve yerine solcu aromalı dhkp-c sempatizanlarını getirilmesidir.

  Oldukça doğaldır.
  3 -3 ... topraksiz kral
 4. 4.
  Şaşırtmamış olaydır. Chp'liler tecavüz eden sol görüşlü olunca görmezden gelip olayın üzerini kapatmakta sağ görüşten olunca hertürlü yaygarayı yapmaktalar. Tabi bu durum chp içindeki tecavüzcü sapıklara gün doğmasını sağlıyor. Nasıl olsa üstü örtülüyor diye herkese tecavüz edebileceklerini zannediyolar. Partinin bu kadar tecavüzcüyü içinde barındırması da ayrı bir konu. Mağdur olan kızımıza da geçmiş olsun. Olayın peşini bırakmasın yoksa bu sapıklar ve sapık koruyucuları olayın üzerini örtmek için elinden geleni yapcaktır.
  4 -1 ... benikimesor
 5. 5.
  Chp ile alakası olmayan komik bir versustur. suç bireyseldir.

  akpli siyasetçi hırsızlık yapıyor diye bütün akpye oy verenleri hırsız mı ilan edeceksiniz?

  iks de.
  -2 ... dogukan xd
 6. 6.
  iktidar partisini örnek aldığının göstergesidir.
  -2 ... abhartach lynch
 7. 7.
  Bir gerçeğin yansıtılması olayıdır. Beni niye eksiliyorsunuz lan? Ben mi tecavüz ettim? Ben sadece olan bir olayı dile getirdim. Elçiye zeval olunmaz sözünü hiç mi duymadınız? Ne biçim bir sözlükmüş burası.
  1 -1 ... cool cedi calm
 8. 8.
  chp'ye sözde kemalist özde dhkpc'liler doldurulduğu için gerçekleşen tecavüz vakalarıdır. mağdur kızımıza sabır diliyorum. hadepelilerin içinde de bir sürü tecavüzcü var. kronik solcular ellem eder, kallem eder bunu da kılıfına uydurur. iktidar partisindeki tecavüzcülere nasıl ses çıkarıyorsak bunlara da ses çıkarmalıyız. silktiğimin siyasetçileri. bizi yöneten insanlara bakın. bizim ayakta kalmamız şans falan değil. başbuğumuz Atatürk'ün emekleri hep...
  ... magicovento