1. 1.
    abdullah gül yani atadığı bütün isimler fetöcü çıkmış bir cumhurbaşkanı. fetö'nün en büyük yaratıcılarından, akp'nin kurucu üyelerinden birisi. Siyasal islamcı ve atatürk düşmanı aynı zamanda. bütün milli bayramlarda hasta olup yatıyordu o zamanlar.

işte bu adamın adaylığı atatürk'ün kurduğu partide ciddi ciddi tartışılıyor. Taban ise bunu gayet doğal karşılıyor. Alışmışlar partilerinin rezilliklerine, alışmışlar destekledikleri partinin her rezilliğini "amaaan akp de aynısını yapmadı mı sanki ne olacak" diye savunmaya.

Utanıyorum bu sahte atatürkçülerden, iğreniyorum bu atatürk'ü iki günde satmaya hazır kişiliksiz insanlardan.
    2 -2 ... otoriter faso kemalist
  2. 2.
    erdoğanı aday gösterirlerse şaşırmam neticede komik kemal ahaha.
    -1 ... ibni maymun
  3. 3.
    Bir oyalama taktiği olduğunu umduğum durum. Yoksa harbiden büyük rezillik.
    ... yok herif
  4. 4.
    ben de çok karşıydım ve hala karşıyım.
    ama dincilerin ve akplilerin anında itiraz etmesi akılları sıra alay etmesi garip gelmiyor mu size?
    rte nin genelkurmay başkanını gül e yolladığı ortaya çıktı mesela.

adamın adaylığından en korktuğu kişi o, neden acaba?
    bir görüşe göre gün itibariyle olağanüstü şartlar geçerli, tüm hayır bloku ve akplilerden de oy alabilecek biri gerekli.

eğer parlamenter sisteme dönüşü deklare etseydi bir geçiş dönemi için düşünülemez miydi?
    umarım saadet in adayı olur.
    1 -1 ... antik sarapci
  5. 5.
    Chpnin ciddi ciddi takkeyi önüne alıp düşünmesi gereken şeyler olduğunun kanıtı. Güzel kardeşim sen akp kuruldu kurulalı karşısında durmuşsun, haklı yada haksız hiç durmadan muhalefet etmissin, adamlarla onlarca kez secime girmişsin genel başkan yardımcısının da dediği gibi girmissin yenmiş girmişsin yenmiş. Bu ne acziyettir ki ölümüne muhalefet ettiğin partinin en önemli kurucu üyesini kendi partinden yada ortak aday olarak gösteriyorsun. Adama gülerler, ağzıyla da değil kıçı ile gülerler. Siyasi olarak bitikligin ve acziyetin gostergesi durum.
    1 ... gogocu