1. 1.
  geçtiğimiz hafta chp maltepe ilçe başkan yardımcısı umut karagöz'ün 20 yaşında bir kadını zorla restorana kapatıp taciz ederek tecavüze yeltenmesiyle baş göstermiş ardından diğer skandallar patlak vermiştir.

  (bkz: chp ilçe bşk yardımcısının tacizden tutuklanması)

  ardından canan kaftancıoğlu olayı ört bas etmek için mağdur kadına "sen kızsın ismin kötüye çıkar" diyerek telkin etmeye çalışmış lakin başarılı olamamıştı.

  https://www.takvim.com.tr...kizsin-ismin-kotuye-cikar

  olay duyulunca, eski chp mv barış yarkadaş da tepki göstermiş yaşanan taciz skandalına tepki gösterilmemesini eleştirmiş ama partililer tarafından lince uğramış, şov yapmakla itham edilmişti.

  bazı chp seçmenleri ise yarkadaş'a "aklınızı peynir ekmekle mi yediniz, şimdi sırası mı" diyerek olayı gündem etmemesi konusunda uyarmaya çalışmışlardı.

  https://hizliresim.com/6jULZI

  tam bu sırada ise, yine partinin itibarını kurtarma maksatlı çıkışlar yapan can ataklı ise mağdur kadını/kadınları "belki yolludur" diyerek tanımlayıp, aslında tacizcilerin masum/çapkın olduklarına dair söylemlerde bulundu.

  https://twitter.com/Nesli...tatus/1334079105915084800

  artık "tamam" dediğimiz sırada ise kartal bld. özel kalem müdürlüğü çalışanı g.ö.a'nın yine 20 yaşındaki d.a'ya cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıktı.

  https://twitter.com/zekib...tatus/1334187421504860165

  "artık bu kadarı yeter" diye düşünürken bu kezde chp avcılar'da bir taciz olayı gündeme geldi, taciz mağduru chp avcılar ilçe teşkilat üyesi özlem hanelçi adında bir kadın olayı, "chp de kadın siyasetçi olmak zor" diyerek gündeme taşıyıp 2 chp li yöneticinin tacizine uğradığını söyledi.

  https://www.sabah.com.tr/...-yardimcisi-da-taciz-etti

  tüm bunlar yaşanırken teoride medeni, pratikte yobaz chp seçmeni bu taciz skandallarının duyulmaması için ellerinden geleni yaptı, taciz ve tecavüzcüler kendilerinden diye bu rezillikleri eleştiren partilileri "biraz frene basın, haklı olsanız bile" diyerek susturmaya çalıştılar.

  https://twitter.com/akant...tatus/1333763717385883652

  lakin, skandallar ardı ardına patlak verince ellerinden bir şey gelmedi. tacize uğrayan mağdur kadınlar birer birer seslerini duyurarak olayı gündeme taşıdılar.

  ışıklı sözlüğümüzde ise bu rezillikler söz konusu bile edilmedi. zira, onların namussuzlukları onları ilgilendiriyordu.
  13 -12 ... merhaba ben pembe iyesta
 2. 2.
  taciz eyleminde bulunan herkes hakkında gereken yapılmalı, yaptırıma tabi kılınmalıdır fakat el kadar çocukları istismar eden cemaat tarikat vakıf kuran kursu badeci şeyhperest tayfanın sapkınlıklarından seküler kesime sıra gelmez.
  3 -4 ... sweetmandarine
 3. 3.
  Senerlerdir anlatıyoruz bunun x partisi y partisi yok diye anlatamıyoruz bir türlü...x partili tacizci denince birileri, y partili tacizci olunca başka birileri gelip yazıyor başlıklara. Başka türlü aynı arkadaşları aynı başlıklarda bir türlü göremiyoruz...Mallık diz boyu...

  Tacizi istismarı yapan şerefsizdir 2x2=4.
  9 -2 ... oberst
 4. 4.
  Ne soruşturma açılmakta ne yaptırım uygulanmakta. Güzelim ülke ne hale geldi. Herkes birbirine yandaş. O yapıyor suçu karşı tarafa atıyor, diğeri yapıyor o da karşısındakine atıyor. Birileri de buna inanıyor
  ... deatless
 5. 5.
  mide bulandıran durumdur. adamlar vatandaşın derdi ile ilgilenmesi gerekirken uçkur işiyle uğraşıyorlar gerçekten çok yazık..
  3 -5 ... frank lucas
 6. 6.
  ilginç olan sözlükte şeyh badesi yalanını köpürten solcuların bu tacizde sağır dilsiz olmaları.
  Alooooooooo nerdesiniz lan. Şerefsizler çıkın iki kelam edin.
  12 -5 ... aboskal
 7. 7.
  Taze bir haber için (bkz: ) Sapık Şeyh Fatih Nurullah 12 yaşındaki kızı böyle kandırmış! ‘Rüyamda melekler seni benimle nikahladı’
  2 -7 ... nothingmust
 8. 8.
  tacize, tecavüze girişen herkes şerefsizdir. hangi partiden olduğu da umrumda olmaz. bu konuda particilik yapan ağır MALDIR. muhaliflerde de yandaşlarda da böyle mallar var ne yazık ki.
  7 -2 ... magicovento
 9. 9.
  Taciz ve tecavüz alçaklıktır, şerefsizliktir. Bunun partisi siyaseti yapılmaz. Bundan daha beteri nedir biliyor musunuz? ikiyüzlülük. Kendi partisinde taciz tecavüz olduğunda ses çıkarmayan aklamaya çalışan herkes o tacizciden daha beterdir. Burada ahlâk bekçisi namus onur abidesi haline gelenlere bir sorun bakalım bir kereden bir şey olmaz denildiğinde insanlıklarından utanmışlar mı? Erkek-kız dinlemeyip çocuklar tecavüze uğrarken ama ile başlamayan bir cümle kurabilmişler mi? O veya bu siyasî partiyi destekleyenler; hiç biriniz masum değilsiniz. Ağzınızı yaya yaya beylik laflar etmenize hiç gerek yok.
  1 -2 ... abaninaltindakisopa
 10. 10.
  şu, "tacizin, tecavüzün partisi olmaz" diyerek zırvalayan gergedanlar söz konusu ak parti olsa idi olay olur, buraları yıkardınız. yemiyoruz bu numaralarınızı da; burada ana tema partide yaşanan taciz, tecavüz olaylarının ört bas edilmeye çalışılması. bu konuya tepki gösteren yarkadaş ın partililer ve seçmenler tarafından linç edilmesi. anladınız mı yoksa tekrar edeyim mi?

  konu, " parti içindeki taciz/tecavüz olaylarının yine partililer tarafından ört bas edilmeye çalışılması" anladınız mı yoksa tekrar edeyim mi?
  2 -4 ... merhaba ben pembe iyesta