1. 1.
  partisine laf söyletmeyen davardır. bu davarımıza göre ''chp asla eleştirilemez, eleştirilmesi teklif dahi edilemez''dir. chp asla hata yapmaz, eğer yaparsa kesin aktrollerin işidir. chp, sirtaki oynar savunur, pkk'yı ziyaret eder savunur, fetocuları alkışlatır savunur, liderleri merdivene ters biner savunur, oy kullanamaz savunur, imc tv'ye çıkar savunur, demirtaş'ı ziyaret eder savunur, ''tıpış tıpış oy vereceksiniz'' söylemini savunur, 7+4=12 gafını savunur, 8 seçim kaybeder savunur, ''sihalar masum insanları vuruyor'' iftirasını savunur, ''türk askeri güneydoğu'da katliam yapıyor'' sözde raporunu savunur, partiden atanın resmi kaldırılır savunur, hdp ile birlikte iyi sallanır savunur, hdp barajı geçince pilav dağıtılır savunur, vekilleri terörist leşi taşır savunur, pkk'lı taziyesine katılır onu da savunur, savunur da savunur....
  öyle bir davardır ki, sırf dedeleri oy verdi diye yıllardır sayısız yenilgi alan bir partiye kayıtsız şartsız sorgusuz sualsiz koşulsuz nedensiz körü körüne oy verecek kadar fanatik partizan ve biatçıdır. uzak durulması gerekmektedir.
  3 -3 ... bim kamyoncusu
 2. 2.
  kulağı sağırdır at gözlüklüdür.
  2 -1 ... bim kamyoncusu
 3. 3.
  her parti eleştirilebilir.
  ... bittimiacaba
 4. 4.
  2019 seçimlerinden sonra cehape liler kılışdarı çiğ çiğ yiyecekler . özellikle muharrem ince !

  sonra zavallı cehape liler muharrem ince de umut ışığı aramaya başlayacaklar .

  tabi nafile bunlar çünkü cehape millete ihanet etti bedelini de çok çok ağır bir şekilde ödüyor ve cehape iflas edene kadar da bu böyle olacak .
  1 ... tiamat