1. 1.
    artik cidden yeter, izmire temizlik, bayindirlik calismalari ve yenilik gereklidir, varos goruntusunden artik kurtlumalidir. nefes almalidir. evet.
    2 -6 ... arxaggelou
  2. 2.
    hükümetin izmir'de iş yapılmasına engel olduğunu bilmeyen ibnelerin faturayı chp'ye kesme rezaletidir.

önce hükümetine laf et it.
    3 -3 ... system error
  3. 3.
    ilk defa bir aktrole katılıyorum. Bence de chp izmir'i kaybetsin de şu kılıçdaroğlu şerefsizi gitsin. izmir'i kaybettikten sonra da gider artık herhalde o kadar da yüzsüz değildir.
    -2 ... otoriter kemalizm
  4. 4.
    1-> aktroll degilim, asla isim olmaz.

2-> chpye ve en son muharrem inceye oy vermis biriyim, suanda calismalarini ve yonetimini yetersiz buluyorum ve kazanmalarini istemiyorum, bunu da oy hakkimi kullanarak gosterecegim, bunda ne var?

3-> hukumet yardimlari disinda daha elindeki kaynaklari verimli kullanmiyorlar, daha en basta sehir pislik kokuyor be. sehirin temizliginin kaynak ile ne alakasi var?

bak kaynak disi birsey daha soyleyeyim, belediyenin kafesine oturuyorsun, magarasindan cikmis medeniyetsiz maymun dolu calisandan hizmet bekliyosun, yuzune tip tip bakiyor, siparisin gec geliyor vsvs. tum kadrolarina tipki akpliler gibi kendinden olani, yandasi dolduruyorlar.
    1 -2 ... arxaggelou