bugün

başlığın tam hali, "chp antalya aksu ilçe başkanı tarafından tecavüze uğradığını iddia eden kadın" şeklindedir.

15 yıldır chp üyesi olan nuran y. isimli kadındır. olay bugün gündem olmuş, nuran y. halen görevde olan kenan yıldız'ın tecavüzüne uğradığını iddia etmiş.

ardından, nuran y., antalya cumhuriyet başsavcılığına, “Temizliğe gittiğim bir gün akşam eve götürme bahanesiyle beni arabasına bindirdi. Bir yere uğrayıp ölçü alacağını söyledi. Gittiğimiz yerde bulunan evin ölçülerini aldı. Yolda dönerken beni yayla evine götürdü. Araçtan inmek istemedim, beni zorla arabadan indirip eve soktu ve tecavüz etti. Sonra kimseye anlatmamam için tehdit edip beni evime bıraktı. Daha sonra beni tehdit ederek kullanmaya devam etti. Hamile kaldım. Çocuğu düşürmem için beni dövdü. Adını bilmediğim bir ilaç vererek düşük yapmamı sağladı. Kimseye söyleyemedim.” şeklinde ifade vererek şikayette bulunmuş.

nuran y. isimli kadın ayrıca, "eşimden boşanıp seninle evleneceğim" diyen yıldız'a 80 bin tl 'de para verdiğini iddia etmiş.

mağdur kadının söylemleri "iddia" olarak haberleştirilmiş lakin, ben bu durumun gerçek olduğuna inanıyorum. ateş olmayan yerden duman çıkmayacağı gibi, chp'nin son günlerde bu tür olaylarla gündem olması etken tabi.

biliyorsunuz, chp son bir kaç aydır bu tür taciz, tecavüz, kadına şiddet olayları ile gündemde, her ne kadar partililer bu durumdan haberleri yokmuş gibi davransa da olanlar kamuoyunun malumu.

gerçi bu durum diğerlerinden biraz daha farklı, bu kez darp-tecavüz-şantaj ve çocuk düşürme var. evet, söz sizde sevgili namus abideleri, buyrun bekliyoruz. bu rezilliğe, ahlaksızlığa nasıl tepki göstereceksiniz merak konusu.

gerçi, buna benzer bir olayın yaşandığı günlerde durumdan şikayet eden yarkadaş'ı, "biraz frene basın, haklı olsanız bile. şimdi sırası değil" diyerek taciz olaylarına tepkisiz kalmasını isteyen yandaşlardan objektif olmalarını beklemekte hata ya, neyse!

https://www.ensonhaber.co...Uz8oJqNLQl6tMsnj4Th-ZOp0Y
Bugün de saplayan saplayana amk gökten adeta Behçet nacar yağıyor.
yine cuhape yine skandal denen durumlardan biridir. bu işler eden cuhapeden çıkıyor yahu anlayan beri gelsin. adamlar cuhapeyi karı kız düşürmek için kullanmışlar yazık..
söz konusu yaladıklarınız olunca nasıl da basite indirgiyor, aklınızca alaya alıyorsunuz bu tür insanlık dışı olayları, umursamıyorsunuz.bu rezillikler ak parti ile ilişkili olsa idi etmedik küfür, hakaret bırakmazdınız.

ama söz konusu sizinkiler olunca durum böyle. ya o mağdur sizin kızınız, anneniz, kız kardeşiniz ya da yakınınız bir kadın olsa idi, bu kez de böyle matrak mı yapardınız? sanmıyorum.
tık tuzağı bir başlık daha. hayda kim tecavüze uğramış diye geldim. ama sözlükten kimse tecavüze uğramamış.
millet teşkilatlara birbirini sikmeye gidiyor herhalde, parti marti işleri bahane amk.
çoluk çocuk zikilirken sesi çıkmayanlar şimdi bülbül oldular.
ben de şöyle anladım: türkiye 19 yıldır ülkenin içine sıçmış akp adlı bir yapılanma altında eziliyor. bu yapılanma "yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış" misali böyle abuk subuk dayanaksız suçlamalarla durumu kurtardığını, gündemi değiştirdiğini hayal ediyor.

görsel
görsel

belediye başkanının iftiracı kadına karşı çıkarttığı tedbir kararı:
görsel
Kur'an kurslarında adı badeleme olan şey CHP de olunca tecavüze dönüyor.