1. 1.
  buyrun chp adana adayı zaydan karalar ak partilileri işe almayacağını söylüyor. sanki babasının koltuğu orası. birisinin ona orasının bir kamu kurumu olduğunu ve memurlarının liyakat usulü gözetilerek işbaşına geldiğini söylesin. yok eğer hukuk kuralları bize değil müslümanlara işlesin dersen ortaya işte böyle ironik tablolar çıkıyor.

  https://mobile.twitter.co...tatus/1103369619111378944
  5 -6 ... rebel12
 2. 2.
  sıkıysa almasın. kılıçdaroğlu; akp li,chp li demeyeceksiniz, kimsenin ekmeğiyle oynamayacaksınız demişti. işten çıkarmalara karşı dedi bunu ama işe alımlar için de farklı düşüneceğini sanmıyorum kılıçdarın.

  kılıçdara racon kesemezler.

  edit: bazı arkadaşlar kılıçdarı mı savunuyorsun diyebilir. malum dün hem akp li hem chp li ilan edildim * ironi yapıyorum. kılıçdaroğlunun tamamen oy için duyar kastığını düşünüyorum.
  2 -1 ... hubel
 3. 3.
  Sen kim köpek.
  5 -5 ... lidyanetya
 4. 4.
  Izmir'de belediyeyi tuncelililerle doldurmadilar mi? Ihaleleri kendi esine dostuna veren bu chp izmir belediyesi degil mi? Adam kazanmanin yolunu bulmus izmir'deki taktigi uyguluyor.
  1 -1 ... porcupine tree
 5. 5.
  Bu işler böyle tabi.
  -1 ... flat head
 6. 6.
  Yalnız bir şeyi unutmuş
  Burası adana! izmir değil..
  1 -1 ... baybolla
 7. 7.
  damadını bakan yapan adamı alkışlayanlar ak partilileri işe almam diyen adama laf söyleyince gerçekten gülesi geliyor. götümün...
  3 -2 ... serdarsl06
 8. 8.
  Allah eline düşürmesin. Açlıktan gebertir yine vermez bu zihniyet.
  2 -1 ... gogocu
 9. 9.
  alacağı seçimi kendi eliyle kaybeden kişi.
  3 -1 ... pozitifdeli0320
 10. 10.
  Liyakat? Liyakat neydi? Tübitakın başına hayvanat bahçesi müdürü atamaktı.
  3 -1 ... cay tozu