1. 1.
  başlığın chp li hali, "chp şişli belediye başkan adayı muammer keskin in güldüren seçim afişi" şeklindedir şişlililili li li ya şişlilili li li li ya.

  aslına bakarsanız afişin gülünecek bir hali yok, qandırdım xd. sadece afişin günlerdir toplanmayan çöplerle dolu konteynırların hemen arkasına asılması güldürdü beni.

  "dürüst, samimi, kararlı" yazan bir seçim afişi ve önünde konteynırlardan taşan çöplerden oluşmuş minik minik çöp dağları. şimdi komik değil de ne bu? tabi bana göre komik, şişli halkı için bildiğin zulüm.

  birde, "chp demek pislik demek, chp demek çöp demek" deyince kızıyorlar. şu manzarayı görüpte ne dememizi bekliyorsunuz a sevgili geyler? evet.

  chp şişli başkan adayının güldüren seçim afişi
  1 -3 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 2. 2.
  Mansur yavaşı karalamak için duvara fasişt sözler ve devrimci sözler yazan provokatör grup tarafından yapılmıştır. Ak parti işte ne de olsa böyle şeyler yapar. Bir iki çöp atıp seçim afişinin yanına kendi rezilliklerini kapatmaya çalışıyorlar. Yemezler evet geçiniz.
  1 -1 ... urlaliimam
 3. 3.
  fındık beyinli layikçi bir troll aklınca bu ironik durumu kotarmaya çalışmış, bir şeyler saçmalamış.

  şişli belediyesinin işçi maaşlarını ödeyemediği için çöplerin toplanmadığını bilmeyen mi var salak?

  https://www.sabah.com.tr/...deniyle-copler-toplanmadi
  1 -1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 4. 4.
  Ak parti seçim var diye bilerek chpli belediyelere parasını az veriyor anlaşılan. Tabi para yetmeyince işçi maaşları da ödenmiyor. Bunların hepsi provokasyondur dikkate alınmaması gerekir.
  ... urlaliimam
 5. 5.
  1990'lı yılların bokunu yiğin gerizekalılar. cebinde 5 kuruş yok açlıktan nefesi kokuyor siyaset yapıyor aq.
  1 ... emihotspace
 6. 6.
  bizim troll haklı kaliba. zira, aynı senaryoyu 80' li yıllarda da oynamıştı aqepe, bilerek chpli belediyelere az para verdi. sonra çöp dağları oluştu istanbulun orta yerinde. akabinde ise hayin emellerine ulaşıp iktidar oldu aqepe.

  ah fındık beyinli ergenler ah.

  https://www.youtube.com/watch?v=Y_se6uWwn7I+
  1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam