1. 1.
  olayın içeriği konusunda bilgim yok, ilgilenmiyorum da lakin özet olarak, imamoğlu'nun 6 bin adet taksi plakası uygulaması hususunda gerçekleşmiş chp üyesi bir taksici bu uygulama üzerinden haklarının yenildiğini söyleyip ışıklımıssa tepki göstermiş. "imamoğlu ne diyordu, hak yemem hakkımı da yedirmem diyordu. şu anda bizim hakkımızı hem yiyor hemde yedirtiyor" diyerek isyan etmiş.

  ben şahsen chb üyesi olduğuna inanmıyorum bu taksicinin, akepe üyesi olduğunu düşünüyorum. zira chdp üyesi ışıklı bir taksici deyil yeni 6 bin pilakaya tepki göstermek imamoğlu elindeki pilakayı alsa bilene gıkını çıkarmaz.

  çünkü okuyan, araştıran, sorğulayan, layik ve çağdaş bir taksici olmak bunu gerektirir. ben mesela, kendimden örnek vereyim fayiş akbil, ekmek, ispark zamlarına hiç ama hiç tepki koymadım.

  terbiyesiz adam, birde "raametli özel döneminde aldım bu pilakayı" diyor. ulan chdpli biri "raametli özal" der mi hiç, it herif. "turgut" der. allahın belası, turgut der, turguttt! hofff!!!

  https://twitter.com/i/status/1309236097600442369
  4 -2 ... merhaba ben pembe iyesta
 2. 2.
  Ellerim kırılsaydı da imamoğluna oy vermeseydim.
  1 -1 ... siradan siradam absolute
 3. 3.
  chp üyesi olduğuna dair belge varmı? yok yalan dolan haberler yaparak sayın ekrem imamoğlu nu karalayamayacaksınız kesin o adam ak parti üyesi paralı bir aktroll.
  1 -3 ... yazar cizer34