bugün

"Ben geziyorum, siz oturuyorsunuz."dur.
ahaha ezikler demek istiyordur.
genellikle eski sevgililerle karsilasmamak için yapilir, genellikle hava atmak için yapilir. yapmadan duramiyorum efendim o rozetler falan.
Seri katillerin işini kolaylaştırmak.
bakın çok sosyalim.
ayy ben ne çok gezip tozuyorum, ne kadar eğlenceli bi hayatım var anlatamam imajı çizmek..
benim nazarımda özgüven eksikliğidir.
Tamam tamam tamam...
Paylaşımlarına baktık ve anladık şu an çok lüks bir yerde çok pahalı tatil yapıyorsun, evet şu an lüks bir restaurantta yemek yiyorsun onu da anladık. Genellikle Fransız ya da Çin mutfağından seçersin... (Önündeki tabağın ihtişamına bakarak söylüyoruz bunu öyle mideden konuşmuyoruz; Tavuk Döner+Ayran=5 TL'ye benzemiyor / Abi sen gene de turşusunu bol koy!)... Check-inlerini gördük ve şahidiz hep Etiler ve Nişantaşı'nda geziyorsun. O ünlüler hep senden rica ediyor fotoğraf çekilmek için, sen de kırmıyorsun; hatta fotoğrafı çekildiğin yetmediği gibi ona bir iyilik daha yapıp instagramına koyuyorsun. Bunu da anladık hep ünlülerle gezersin...
Tüm takipçilerin olarak Kitap okurken mutlaka yanında kalemin ve kahve olduğunu görüyoruz, uzun kış gecelerinde muhtemelen yüzlerce sayfa kitap okuyup, sayamadığımız bardak kadar kahve içiyorsun! Tamam masa lamban da var, onun ışığının verdiği eksantrikliği de fark etmiyoruz değil; sen rahat ol biz mesajı alıyoruz, bohemsin, entelektüel kalibren çok yüksek...
Kızlar şiir okuyan bohem erkeklere bayılsınlar, Erkekler de sürekli kitap okuyan entelektüel ve zengin kızlara; eyvallah bunu da kabul ettik!
Tamam çalıştığın şirketteki herkes sen sabahları geldiğinde saçlarına, ayakkabına ve çantana bakıyor; herkes bugün seni çekiştiriyor, o ikili fısıldaşmalarda konu hep sensin; herkes sana bakmıyor gibi yapsa da sana bakıyor... istihbarat servisleri senin Tweetlerini, Facebook iletilerini ve instagramını incelemeye almış haberin olsun, geç de olsa önemini anlamışlar, yakında peşine en az 5 kişi takabilirler dikkat et! Hatta işyerinde yan masadaki adam sırf seni takip etmek için görevlendirilmiş olabilir. O gün hangi tweeti attığın FBI, MOSSAD, CIA tarafından mutlaka analiz ediliyordur! Vallahi de billahi de çok önemlisin; inan bana.
Bu kadar yeter herhalde...
insanların manken, sokakların podyum olduğu; herkesin kendini olduğundan üstün göstermeye çalıştığı, herkesin kendini çok önemli gördüğü bir yaşam tarzına doğru gidiyoruz! Bu yaşam tarzı muhtemelen depresyon hapı kullanım sayısını da arttırıyordur, Gerçi ne yalan söyleyeyim gördüğüm kadarıyla bu gösterişler geçer akçe, yani lafla peynir gemisi yürüyor aslında, ne kadar "yürümüyor ya olmaz öyle şey" desen de... Ne demişti Erkan Can 'Patron Mutlu Son istiyor' filminde "Olum, köy kahvaltısı, köy yumurtası, köy ürünleri madem bu kadar güzeldi de ne diye şehre göç ettiniz o zaman?"
Olmayan sınıfı atlama çabası.

"Bak ben buradayım sen nerdesin ?
Aa senda ordamıydın ?
E ikimizde burdayız madem o halde sevişelim.
Biz buraya takılırız hep. Hulusi abinin kekleri iyidir ama."
egoyu tatmin etme millete hava atma ya da kaba tabirle sidik yarışında one geçme amacıyla yapılan yer bildirimleridir.